Náhradní banner

Diskuse ke článku Rezignace nebo defenestrace ?

5. 2. 2018 19.54; Marie
Rozhodnutí o zrušení naprosto nejfrekventovanější autobus. zastávky před poštou není ničím jiným než výrazem absolutní arogance mocných, kteří autobusem nejezdí, sprosté bezohlednosti úředníků, jimž našimi nekřesťanskými daněmi zajišťujeme sladký život.Odpornou bezohledností už je přístup k poště a teď nám spanilomyslný s. Kuča se snobskou Ječmenovou oznámili, že žádají urychlené dokončení parkingu, aby všichni zbyteční ouřadové měli kde parkovat svými limuzínami. A vy, holoto, blbá, stará, neschopná, vy si šmatlejte kilometry na zastávku. Hlavně nacálujte daně ať je na dotace na kozy. Však my víme, že ve volbách nám to zase hodíte, přijede Anofert, rozdá koblihy, socani růže a všechno bude prima, líp.
6. 2. 2018 9.14; Občan
Škoda, že není dokončen alespoň prostor před MÚ, jak starosta Kuča sliboval, alespoň toto by byl vstřícný krok nám občanům města. Bohužel skutek utek, minulý týden firma požádala o roční odklad tento týden zrušili zastávku, no když se daří tak se daří.
6. 2. 2018 22.21; X Man
Nevím, proč se tu ubekuje nad prkotinama pokud se v Orlové konečně staví něco po třiceti letech pro občany s přesahem na léta do budoucna.Nějaké to "nepohodlí" nesou všechny stavby.Když rekonsruujete doma septik, tak taky serete nějaký čas do "kýblu" a navíc, nikoho to nezajímá.U těch veřejných zakázek všichni do toho kecají, ale nikdo, kromě daňových poplatíků do toho nedal ani korunu, hlavně ti, odhadem, co používají zastávky.Zbytek jezdí auty a je jim nějaký posun zastávky u prdele. Čistě teoreticky,kdyby náměstí stavěl soukromý investor,letos by bylo hotové.
6. 2. 2018 23.18; Cestující
XMane, ty svinský rypáku! Z které nory jsi vylezl? Postav se někdy na celý den na tu zastávku abys pochopil to co nechápeš.ü
7. 2. 2018 7.14; Občan
Pro X Mana. Ano máš pravdu, konečně se v Orlové rekonstruuje,Ale bohužel ono se nestaví, nejsou lidi,vykopali díru a nic nedělají o to jde zjevně jsi to špatně pochopil.
7. 2. 2018 11.17; Pošta
Nechápu, proč není k poště udělaný přístup např. po dřevěném nebo jiném provizorním schodišti i od hlavní cesty (Masarykova Tř.).
7. 2. 2018 11.22; Zastávka
Zastávku u pošty bych posunul k Prioru, blíže k Centrumu. I kdyby se měl vybudovat nový (dočasný) nástupní ostrůvek, blíže k přechodu pro chodce nebo dokonce ještě před tím přechodem od knihovny.
7. 2. 2018 11.30; Kdo Chce
Kdo chce, ten řešení najde. Díky kruhovým objezdům lze udělat i to, že se zastávka přemístí do protisměru, k Hypernově. No a autobus se bude točit 2x navíc, na dvou kruháčích. Soudruzi skorumpovaní, včetně falešné doktorky PhDr. (co obírala lidi o byty), myslete hlavou.
7. 2. 2018 11.30; X Man
Klid pasažére, takhle se před spaním rozčílit.Pozor, ať ti nepraskne žilka a hned by bylo o jednoho cestujícího míň.
7. 2. 2018 17.05; Starý Cestující
Xmane,Cestující tě definoval přesně, na každou pig se někde vaří voda. I ty jednou budeš rád, že autobusem dojedeš do špitálu. A může to být už brzy. Inteligent ví, že jde o princip. Radnice má s l o u ž i t nám, zatím maká jen na sebe.
8. 2. 2018 1.47; X Man
Pro všechny cestující bez rozdílů stáří.Vemte si třeba mužika z Ruska, někde z Norilska, který jde se svým bolákem 50km k nejbližšímu felčarovi v láptích pěšky.Je to neskonalý diskomfort vůči Orlovákovi, který vystoupí z autobusu na zastávce +- o 400 metru dále.To mi nehrozí.Pokud se jedná o tu vodu na pig ,tak s tím se dá souhlasit, ale ta voda má prozatím -273 F.Viz. knížka Ray Bredbury 451 stupňů Farenheita.
8. 2. 2018 12.14; Mužik
Člověk X Man je BIG MAN. Poznáte ho podle velké hlavy a vyboulených očí. To je znak geniálních lidí.
26. 2. 2018 16.04; Martin
Staví?? 😀 I dálnice se v Česku stavějí rychleji a to je uz co říci. V pěti lidech se náměstí rychle urcite nepostavi.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik