Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak to ta pražská kavárna dělá? Zhotovitelé orlovského náměstí žádají o roční odklad!

30. 1. 2018 13.49; Bůh
Úkolem farářů je tahat z lidí peníze a majetky a ne starat se o výstavbu na náměstí.
30. 1. 2018 16.12; Ateista
S tím musím souhlasit.
1. 2. 2018 0.06; Trn V Oku
Co s náměstím v Orlové má společného farář, který je z Polska. To snad už za ten bajzl ve městě mohou poláci?
1. 2. 2018 10.52; Danělišyn
Předpokládá se zde, že tyto stránky čtou lidé, kteří něco o tom, kdo vede město a zodpovídá za to, ví. V radě města je farář Szkandera, který není z Polska. Szkandera a další farář Janča jsou součástí koalice, která rozhoduje co a jak, protože má v zastupitelstvu většinu hlasů. Proto jsou také zodpovědni za tu díru. Za to, že chodí na schůze, berou peníze. Zrovna ti dva ale se zajímají více o to, jak uskutečnit své náboženské náborové akce,než o chřádnoucí Orlovou.
2. 2. 2018 10.26; Občan
Přečetl jsem si komenty pod článkem pojednávajícím o náměstí na fcb.Ozvala se i místostarostka Ječmionková, úplně mě to rozbrečelo. V podstatě je jí to taky líto a vlastně oni za to nemůžou, že to prý zdědili po minulém vedení atd.. prostě výmluvy ,, já nic já muzikant,, ale bylo to právě ANO,které tuto stavbu v 2014 zastavilo a čekalo se jak dopadnou volby.Pro ANO dopadly dobře a stejně se nic 3 roky nedělo, takže jsou neschopní.Ještě nedávno se ANO na svém fcb chlubilo, právě náměstím, teď od něj dávají ruce pryč,Ano autor článku má pravdu, za tento stav může pravě ANO a ČSSD, faráři taky protože tam mají Potyšovou,bývalou členku ANO.Bohužel posrali co mohli.Starosta na to nestačí, ale né, že by byl neschopný, ale proto, že je na to sám, Ječmionková si děla na vlastním písečku.Vedeni města jako celek nefunguje, bohužel.
5. 2. 2018 22.55; X Man
Že se stavba náměstí tak zkomplikuje a dostává do kalamitního stavu, by nepředpověděli ani sibiřští šamani,kteří jinak předpověděli pád tunguzského meteoritu.
15. 2. 2018 21.29; Vševidoucí Oko
lol.png Občan mě pobavil lol.png "Starosta na to nestačí, ne že by byl neschopný, ale proto, že je na to sám." lol.png lol.png lol.png Starosta neumí hnout ani prstem. Má pusu plnou kouzelných řečí, ale skutek utek! Tzv. slibotechna. Kdyby ho vážně vše zajímalo, tak jak na veřejnosti předvádí, okamžitě by pověřil kompetentní osoby, aby zjistili, kde je jaký problém a jakými způsoby by se dalo najít řešení. Měl by je někde zapsány a snažil se pro orlováky něco udělat. Ale jemu jde jen o sebe. Jedním uchem tam a druhým ven. Občané Orlové nechtějí sliby, ale činy! Až uvidím, že si budu na něco ztěžovat a výsledky budou viditelné, teprve pak budu s Vámi "Občane" souhlasit.
16. 2. 2018 10.21; Čtenář
Anofertisto údajně vševidoucí očko. Radnici řídí rada obce, rada obce není starosta. Vaše doporučení- pověřit kompetentní zjistit problém a najít řešení - to je fantasmagorie. Když tak vše víte, baburešovče, přihlaste se radě města za kompetentní osobu, která je schopna vše zjistit a vyřešit. A můžete jít ještě výš, radit Schillerové, Ťokovi, Brabencovi (to by se šiklo, pořád ve vzduchu víc a víc hnusu), Pelikánovi aj. vedených schopným lhářem, podvodníkem a intrikánem.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik