Náhradní banner

Diskuse ke článku "Dříst" měsíce v podání velitele Městské policie Romana Galie

30. 1. 2018 12.57; Souhlas
Proč teda Galia neupozornil i současné vedení, aby něco dělalo? Možná byste mu měl poslat žádost o odpověď.
31. 1. 2018 16.02; Dřistula
Souhlas,WD žádnou žádost o odpověď Galiovi nepošle.Za prvé zná odpověď a za druhé by ho mohla poškodit,protože současné vedení na jeho upozornění reagovalo.Naopak bývalé vedení kde figuroval i WD se na upozornění vybodlo. A navíc,tento opětovně umístěný článek pana WD je upravený a pozměněný.Pan WD ví sám nejvíc o co jde,ale chce ze sebe smýt část viny.Že napsal blábol a nadělal si do vlastního hnízda zjistil pozdě a tak odstranil původní DŘIST. Tento DŘIST nemá s původním moc společného a upravil ho opět k obrazu svému. Jak ubohé.
31. 1. 2018 16.55; Xicht
Danilišin orloviny už dávno neprovozuje, nechal se koupit lidmi, kteří ze skomírající Orlové chtějí urvat ještě co se dá. Vy si myslíte, že Babiš svůj fcb píše sám? S D. je to stejné, už nedokáže udržet myš (nebo to byla moč?) vím to od spolehlivé osoby. Divím se, že na ty fóry které se tu objevují někdo ještě naletí a úplně je hovadina, že se ho někdo pořád bojí. Já nejsem odtud, ale v Orlové nějakou dobu bydlím a s některýma lidma se znám. Ten Dřístula je chumaj, asi to je převlečený Galia, že se tak snaží. Dan. je zombie a kousne vás do prdele, vy voli.
31. 1. 2018 22.17; Zeman
Xichte, dej si na hlavu mokrý ručník, pohrej si a jdi spát.
1. 2. 2018 14.26; Alfréd
Vážení,jste mimo mísu. Když byl WD v bývalém vedení,byla pokladna v 1.patřě ještě nezrekonstruované budovy,takže p. Galia neměl na co upozorňovat. To za vedení Dr.Jaromíra Kuči a následně Ing. Tomáše Kuči p.Galia zase nemohl upozorňovat,jelikož to byla jeho strana ČSSD. Takže WD neosočujte. Pravda je jinde.
2. 2. 2018 23.49; Dřistula
Alfréde,někteří nejsou mimo mísu a pravda není jinde.Z toho co píšeš je zřejmé,že vaříš z vody.Galia už upozorňoval na nedostatky pokladny v 1.patře.O té dole ani nemluvě.
3. 2. 2018 9.55; Strážník
Galia chtěl minulého ředitele MěP R.Szczurka vykopat stůj co stůj a dostat se na jeho židli sám. Předtím, než se (po volbách) dostal do rady a stal se velitelem, tak akorát podlézal ostatním strážníkům: v době, kdy byl Szczurek na dovolené, tak se starým Kučou rozdal podřízeným odměny (aby ho měli rádi). O nějakých návrzích týkající se pokladny se městská policie nezajímala a sám Galia tím tuplem.
4. 2. 2018 13.06; Dřistula
a strážníku,když jsi tak dobře orientovaný,jestlipak víš na co tyto odměny strážníci dobrovolně použili? No přece na podporu pozůstalé manželky a tříletých dvojčat se sedmiletou dcerkou zemřelého strážníka J.Šíbla,který zemřel v 49 letech na rakovinu ledvin.Takže žádné (aby Galiu měli rádi).Od Ščurka by se toho nedočkali.Ten měl a má nějakou MP Orlová na háku.
4. 2. 2018 14.43; Strážník II.
Šlechetnost tohoto činu trčí jako sláma z gumáků. Krádež veřejných prostředků za bílého dne. Ano, to je Galia (alias Dřistula ?). Z cizího krev neteče - socializmus v plné síle.
4. 2. 2018 16.05; Prispevek
Jak se mužeš DŘISTULO ohánět tím, ze strážníci dobrovolně přispěli, kdyz Galia finance zajistil u starosty a na oko je poslali jako za strážníky. Jediný pan szczurek na zastupitelstvu odměnu odmítl a přispěl ze své kapsy ! A to neni jediná aktivita na kterou přispíval ze svého ! Tak DŘISTULO netvď, ze měl MěP a strážníky na háku. Stejně šlo jen o to jak ho z místa sesadit !!!
5. 2. 2018 17.36; Dřistula
Tak k příspěvkům strážníků a prispeveka nemám co říct lol.png lol.png lol.png.I když Prispevek exceluje.Musím si najít to zastupitelstvo kde se odmítají odměny a přispívá z vlastní kapsy,jestli mi neporadí sám příspěvek. lol.png .Taky se poptám některých strážníků na které aktivity jim pan bývalý ředitel MP přispěl.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik