Náhradní banner

Diskuse ke článku Loupež v pokladně - opatření, které bude přijato

29. 1. 2018 9.12; Souhlas
Na tom videu je zajímavé (a správné), že sekuriťák střílel i do zad. U nás by ten sekuriťák dostal trest. Možná větší trest než ten loupežník - za ublížení na zdraví.
29. 1. 2018 17.24; Dřistula
Možná si někdo z vás všiml,že pan WD umístil na svých stránkách článek "Dřist měsíce". Článek hodnotil videoreportáž pana tajemníka a velitele MP Galiu.Neuplynulo ani pár hodin a pan WD článek odstranil.Proč?Nevím. Zeptám se ho touto cestou.Pane Inžinýre WD,proč jste odstranil původní článek "Dřist měsíce" tykající se pana tajemníka a velitele MP Galii?Jenom neříkejte,že jste se zmýlil a zjistil jste,že za tu pokladnu jste vlastě zodpovědný i Vy sám,když jste byl v městské radě v době, když se pokladna přemísťovala a o riziku jste věděl a nedal na slova odborníka.To by ovšem znamenalo,že Váš článek byl superdřistem, a ne měsíce, ale roku ne-li století.Ale čert to vem.Spíše začínám mít strach o Vaše mentální zdraví.Tohle s Vám nestávalo!!!Tohle je poprvé kdy jste selhal.Jo, věk je věk.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik