Náhradní banner

Diskuse ke článku Tak se nám to trochu s Babišem pomotalo

29. 1. 2018 8.56; Souhlas
Bohužel musím s Babišem souhlasit - když mohl být odsouzen Kramný bez důkazů, zřejmě i Kájínek a další... Na druhé straně se tu rozkradli biliony Kč a v podstatě nikdo nebyl odsouzen... Darovat 45000 bytů OKD a nic...
12. 2. 2018 17.59; Ovčan
Pane Danilišyne!Že nemáte rád Orlovské ANO,tak alespoň nepište nesmysly. OLAF žádné porušení evropského práva nepotvrdil.Babiš porušil práva české mafie, a ta by ho nejraději odsoudila(kdyby to šlo) k trestu smrti.
13. 2. 2018 15.33; Čtenář
Soudruh anofertista ovčan chce šplhat u soudruha andrejka jako obtloustlé Malá a Lorencová či Hájek. Takže materiál ke studiu:Aktualne.cz/domaci/zprava-olaf-capi-hnizdo- Kategorie porušení zákona                   Zpronevěra fondů EU Příjemcem projektu byla společnost Farma Čapí hnízdo a.s. Tyto činy mohou být stíhány národními soudními orgány jako porušení par. 212 a 260 českého Trestního zákoníku.
13. 2. 2018 15.48; Čtenář
Soudruhu ovčane, další studium: forum24.cz/z-vyhozeneho-reditele-kteremu-hrozil-kriminal-miliardarem-reporteri-od... Mít rád politické hnutí znamená mít jízdenku do Bohnic či Opavy. Mít rád orlovské či jakékoli burešovo ano znamená jízdenku na expres tamtéž.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik