Náhradní banner

Diskuse ke článku Strategický plán je venku

21. 1. 2018 7.43; Hloubavý
Nemám nic proti strategickému plánu města, který se tvoří v souladu s požadavky občanů. Ale bohužel takových vypracovaných plánů je v šuplíkách více, stejně tak výstupů z Zdravého města.Kolik dalších různých projektů a studií bylo zpracováno jako např.: nové koupaliště, vlakotramvaj, revitalizace údolí Zimovůdky, inline bruslení okruh, ...! Město by mělo usilovně řešit byznys s ubytovnami pro nepřízpůsobivé, příliv těchto občanů do uvolněných bytů na 5.etapě, přehovínkování zelených ploch,vandalismus atd. Mohl bych toho napsat více.
21. 1. 2018 8.02; Matěj
Babička mi vždycky říkala "Matěji,Matěji, s tvým jménem musíš vážit slova,jinak si budou o tobě říkat, no jo, to je takový matěj. A hlavně se nesměj Matěji něčemu čemu nerozumíš, protože kdo se směje neví čemu,podobá se přihlouplému." Tak si myslím,že bych do toho restauračního zařízení mezi kamarády pana WD taky zapadl a smál bych se s nimi a smál a smál a smál.
21. 1. 2018 10.49; Matýsek
Já jsem ještě malý Matěj a chtěl bych být velký Matěj. S velkým mozkem a s velkou hlavou.
21. 1. 2018 12.32; Matěj
Matýsku,popros wd, ať tě vezme do klubu, teda do hospody. Z těch jeho myšlenkových pochodů budeš mít za chvíli hlavu jako Láďův pytel od banánů,ale mozek ti bohužel setrvá ve velikosti jeho hospodských obdivovatelů. Podívej se na Filípka jak dopadl. Dítě s velkou hlavou navždy.
21. 1. 2018 16.04; Naguvno
Pan Hloubavý má pravdu. Taky máte pocit, že v Orlové chcípl pes? Slunko není vidět, zato smog jo. Hovna od psů nejen v zeleni, ale i na chodnících. Veřejné záchodky v podstatě neexistují, chlapi chčijou na každém rohu. Dnes dokonce jeden sral oproti nemocnici, mezi zastávkou a kruháčem - vedle sochy orla či orlice...
21. 1. 2018 19.17; Takymatěj
Zabývá se někdo tím,jaký bude v r. 2033 počet obyvatel ve vztahu k počtů psů v Orlové.Mě by to docela zajímalo,je to na odbornou studii.V případě nepříznivého vývoje by to mohlo mít katastrofální důsledky. wink.png
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik