Náhradní banner

Diskuse ke článku Dobrotivosti páchané naším městem a městskou akciovou společností (SMO)

11. 1. 2018 22.09; X Man
Nechtějme po SMO, aby kalendář, který je za darmo, byl na úrovni kalendáře Pirelli, na křídovém papíře s akty světových modelek, aby ani experti z galerie Platýz k tomu neměli výhrady.K tomu e-panelu na starém Prioru.Je to jen střípek v kauze e-governtmentu, elektronických technologií, kde veřejná správa si vyměňuje informace s občany třeba touto formou.Někdy v budoucnu, až bude náměstí hotovo a nějaký náhodný návštěvník Orlové bude sedět na lavičce, přečte si informaci, že se nachází na náměstí Radima Lapšanského. lol.png
12. 1. 2018 6.49; Marie
Kalendář z a d a r m o? Ten jsme si my, kteří sypeme každý rok desetitisíce do kasy SMO za dodávky tepla a odvoz odpadu, ten jsme si zaplatili už před 6 lety. Nebo je někdo tak naivní, že se domnívá, že SMO dává někomu něco zdarma? Stačilo by nepochybně většině poddaným povinně platícím, aby SMO zreálnily cenu tepla a poplatku za odvoz odpadu.
12. 1. 2018 9.26; Znalec
Poplatek za odpady nestanovuje SMO, ale zastupitelstvo. SMO si náklady nechá městem proplatit. Co se nevybere (neplatiči) od občanů, město platí také. SMO zadarmo opravdu nepracuje.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik