Náhradní banner

Diskuse ke článku Do Chorvatska jezdí vedení města rozdávat bonbóny

30. 12. 2017 13.00; Horal
Úroveň předložené zprávy o zahraničních cestách je velmi nízká, zpráva trapná.Nechápu, jak ji mohlo ZM schválit. Je to výsměch občanům města Orlové! Koho zajímá, že si hosté v Crikvenici pochutnávali na česnečce, pivu, koláčcích? Za ty náklady mohlo být opraveno 50 m chodníku!Kolik turistů přijelo do Orlové, aby zde mohli pokračovat v ochutnávce. Asi žádný. sad.png
31. 12. 2017 12.30; Jaroslav
Mě by třeba zajímalo jak v Crikvenici parkují a jestli městská policie v hodinových intervalech projíždí exponovaná místa a kasíruje i sebemenší prohřešek.
13. 1. 2018 2.36; Aďa
Není to tak, že se na pracovní cestu jede buď něco řešit, vyjednávat, podepisovat apod. a nebo "jen tak" utužit vztahy, aby spolupráce nezanikla? Podle mě ano. A tedy nevidím na těchto cestách (pokud se nekonají každý měsíc) nic špatného. (Jednou přijedeme a uděláme radost my, příště zase oni..)
13. 1. 2018 17.14; Horal
Aďo, představitelé města zatím občanům nesdělili, jak spolupráce s městem Crikvenica přispěla městu samotnému a občanům. Co lze využít v Orlové? Zatím to ale vypadá, že účel je zcela jiný. Aspoň to dřívější účastníci cest potvrzují.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik