Náhradní banner

Diskuse ke článku Zimní dárek Orlovanům (a nejenom jim): Lapšanský bručí v teplácích!

22. 12. 2017 20.59; X Man
Mě jen mrzí, že takového hada si naše Orlovské zastupitelstvo hřálo roky na prsou napříč volebními obdobími.Nenašel se ani jeden komunální politik,který by mu při jeho vstoupeních,třeba na veřejném zasedání, zaťal tipec.V poslední době se už neúčastnil,což mi přišlo divné, tak jako starosta na posledním zasedání pod vlivem.A opět nikdo nic.Styďte se, slavní zastupitelé.
23. 12. 2017 13.17; Občan
Snad to vyjde a konečně někdo tohohle parazita zastaví.Dělal problémy v celém kraji, bohužel v rámci zákona, který je špatný a umožňuje těmto parazitům zneužívat tyto zákony.Základním principem jeho ,,působení,, je to, že od 25 nebo kdy pobírá rentu, má stálý příjem a nemusí nikde pracovat a tudíš se může plně věnovat těmto pro občany škodlivým věcem.V Orlové je všeobecně známo,že si touto činností ,, přivydělal,, a vylepšovat rodinný rozpočet, Kaufland, OKD, tam byl jako jeden z 5 lidí vykoupen za velkorysou cenu, od té doby již nebyl proti těžbě uhlí. A tak bychom mohli pokračovat dále. Nemá pravdu X MAN. Na zastupitelstvu byl zkritizován a dokonce zesměšněn, v podstatě mu to ani nevadilo.Co dodat, poprejeme mu šťastné a veselé svátky a úspěšný Nový rok. A ať to dopadne dobře pro nás obyčejné orlováky.
25. 12. 2017 8.45; Černá
Těšit se z lidského neštěstí je, zvláště o Vánocích, odporný hnus.
25. 12. 2017 8.51; Bílá
Odporná jsi akorát ty, které je líto tohoto vyvrhele. Jaké neštěstí ho potkalo?
25. 12. 2017 12.07; Černá
Cynická zlomyslnost je veskrze hnusná vlastnost i těch, kteří se domnívají, že jsou skvostní. Co provedl onen dosud neodsouzený člověk,kterého nazýváte vyvrhelem, zabil panu starostovi tchýni nebo vám slepici? Slušný člověk by uvěznění někoho o Vánocích vzal na vědomí a mlčel. Rozhodně by nevytruboval do světa svoje nadšení z utrpení jiného člověka nebo zvířete. Nikdo normální se neraduje z utrpení lidí a zvířat.
25. 12. 2017 14.12; Alfréd
Paní(e)Černá,tady vůbec nejde o cynickou zlomyslnost.To,že policie právě teď v tomto čase zasáhla,není problém občanů. Zřeme nastal čas.Ale to, co tito pánové páchali po celé roky se dá nazvat otrlým cynismem. Bez studu a jen ve svůj prospěch bránili městům,potažmo jejím občanům v realizaci svých projektů.Tak jak se píše v článku.Navíc p. Lapšanský je signatářem petice za zachování Orlovské ZUŠ.Co si teď máme o tom myslet,co od toho očekával? Zadarmo nehrabe.Ostatně,teď to musí zvážit petiční výbor(Mgr Kopecký).Osobně si přeji,aby se vše vyšetřilo a dozvěděli jsme se pravdu.Nejsem cynik i když bych mohl mít důvod.Ale opravdu to je bezcharakterní člověk.Mnozí mi dáte za pravdu. Hezké prožití zbytku Vánočních svátků všem slušným lidem.
26. 12. 2017 8.53; Občan
Pro Černou, téhle rádoby ekologický aktivista, člen petičního výboru pro ZUŠ a ......, je prostě parazit. Nevim co je špatného na tom, že se tady komentuje jeho vzetí do vazby.Myslíš si, že normálního člověka vezme PČR jen tak do vazby o vánocích?Všichni víme, že vydíral a bral, proto to nadšeni, že konečně na něj došlo.Myslíš si, že například akce náměstí, není pravda?Nebo akce Bohumín ( odpočinková zóna) není pravda?Vzbuď se!!!!!
29. 12. 2017 16.35; Občan
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zaplatte-nebo-budeme-delat-problemy-na-morave-zatkli-ekology-kter
i-vydirali-firmy-41142?seq-no=15&dop-ab-variant=&source=clanky-home Nepřipadá vám ten postup povědomý?Lapšounku máš to spočítané!!!
30. 12. 2017 16.54; Ovčan
Paní Černá,ty pány nepotkalo lidské neštěstí,ale světská spravedlnost.A že je to o Vánocích,to mají opravdu smůlu.Ale zaplať Pán Bůh zato.Každému to co si zaslouží.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik