Náhradní banner

Diskuse ke článku Bez ohledu na jeho postavení

13. 12. 2017 6.33; Čtenář
Dle údajů prestižního časopisu Forbes narostl Babišův majetek od chvíle, kdy usedl ve vládě, z 40 miliard na 85 miliard. Z čeho mj.? Podvody s daněmi, odpouštění daní MF, dotace z našich a evrops.peněz, výhod. nákup státních hmot.rezerv, obrovské množství státních zakázek (Řebíčkův kdysi Viamont dostal 1 zakázku a řve se kvůli ní dodnes),ale především ŽEBRÁCKÉ MZDY-12500Kč v Babišových firmách. Lidumil, za koblihu a tuny lží si koupil nejen idioty, ale i skutečnou novinářskou žumpu. Těm ostatním slouhům dobře platí - dnes našimi obrovskými daněmi. Iioti kdysi milovali Paroubka, dnes opilce z hradu a lháře+podvodníka z čapáku.
13. 12. 2017 12.12; Občan
Asi s předchozím komentem souhlas.Nicméně vyhrál volby a postaví vládu.Nechme jej vládnout a uvidíme co ukáže. Ale nedivím se těm z ODS,Top 09, starostům a podobným stranám, že mají strach.Možná se vyšetří OKD a podoné kauzy, všechny svinstva co nadělali ten slavný nově pojmenovaný Demokratický blok.Můžeme tady nadávat, nic se tím nezmění. Co se týče orlovské ANO ti jsou kapitola sami pro sebe.Kdyby Babiš věděl jak to tu bačují, zrušil by jim buňku.Ještě, že mají toho Hájka, ten jim to u vůdce vyžehlí.
13. 12. 2017 16.32; Petr Stach
Naprostý souhlas s Občanem, nulový souhlas s Čtenářem. Na hodnocení to chce čas, v nynější vládě znám osobně 2 osoby a vím, že jsou to lidé na správném místě bez legitimace hnutí ANO.Když nedáme šanci po tom marasmu co tu byl, nebudeme moci hodnotit. A Hájek orlovskou buňku chránit nebude, ti lidi se svým chováním zaříznou sami a Babišovi to vadit nebude. Moc dobře totiž ví, že má v hnutí spoustu kabátníků a je potřeba začít hnutí čistit že spodu.
13. 12. 2017 17.42; Čtenář
Občane Stachu,dle vás:za 1.na hodnocení vlády to chce čas, ale za 2.Hüner je na správném místě. To o něm víte ještě dříve, než si ve Strakovce našel nejvýhodnější židli.Paní Potyšová je také Babišův člověk-koupený Hájkem z Olomoucka. Vaše bláboly mají jeden cíl, přesvědčit všechny malé ovce, na které jste zvyklý z byťáku a které sem zavítají, jak jste chytrý. Možná jste byl, než postavili ATOM.
13. 12. 2017 18.47; Petr Stach
Čtenáři, v Tvých příspěvcích ani hlava ani pata, to, že Hüner je z Orlové, neznamená, že je to jedna z osob, které v mém příspěvku myslím. Já si myslím, že je to vláda profíku a až čas ukáže, jestli jsem se mýlil. Potyšovou nemám rád, je to podrazák a kabátník. Možná v KDU-ČSL v neděli dostává odpustky a je každý týden paní čistá. A na závěr blbe, Atom už zbourali a mi se otevřely oči. Tvé komentáře už nemíním komentovat. Odhaduji Tě na IQ do 80, stejně jako tiskovou mluvčí úřadu. Pokud bys nevěděl jak na tom jsi, tak je to "Nižší stupeň slabomyslnosti"
13. 12. 2017 23.59; X Man
Nevěšte hlavu a nebuďte přízemní Orlováci.Když pomyslíme, že v našem katastru žijí téměř géniové, kteří během chvilky dokázali naučit Vietnamce z celé republiky českou gramatiku a zároveň fungovat na radnici, nemáme se za co stydět.Vzato z matematického hlediska,měli bycom si připomenout starého Gausse a jeho rovnici y=e na x tou,což se dá všeobecně uplatnit.
14. 12. 2017 11.24; Čtenář
Iksmene,trochu przníte Herr Gausse. Kdyby dnes žil v Česku, zjistil by, že tady nejen díky komunistickému morálnímu marasmu jeho křivka nefunguje. Národ, který uctívá husity - zloděje zabíjející kvůli mamonu starce i děti může být pouze prohnaný. Ne inteligentní dle Gausse. Mimochodem, P.Stachu, vynášet sebe na Olymp a jiné urážet je vaše diagnóza. Mám několik státnic s obhájeným diplomem.
14. 12. 2017 16.44; Danělišyn
Nevyřizujte si zde účty mezi sebou jako malé děti.
14. 12. 2017 19.43; Čtenář
Sorry jako, velectěný majiteli, že bylo vašemu zřejmě chráněnci nebo kamarádíkovi šlápnuto na kuří oko. Vzhledem k tomu, jakými hnusnými vulgarismy byl schopen atakovat některé lidi(viz Orlovské novinky), je váš jemnocit legrační. Debatujte si zde se svými pochlebovateli, myslící se vám vyhne.
30. 12. 2017 16.40; Ovčan
Pane Čtenáři!To že máte několik státnic a obhájený diplom,Vám nedává patent na rozum,a právo urážet ty,kteří mají jiný názor ,než Vy.Je mi líto,ale takových jako jste Vy,v naší společnosti přibývá.A to není dobrá zpráva pro společnost.Hodně štěstí do nového roku.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik