Náhradní banner

Diskuse ke článku Návod, co by orlovské hnutí ANO mělo udělat. Hned!

28. 11. 2017 10.55; Marie
Pro anonisty:Agrofert nelegálně hospodaří na 1700 ha, které společnosti nepatří, ani je nemá pronajaté. Na většinu této plochy navíc pobírá dotace od Evropské unie. Informaci přinesl server irozhlas.cz. Není to nijak komplikovaný podvod,pošle traktory na pozemky, u kterých není jasné vlastnictví. Pozemky obdělá, těží ze sklizně a ještě si požádá o dotace, které mu EU vyplatí. Za pozemky přitom neodvádí nájem, ani je nemusí kupovat. Ve svém vyjádření Agrofert hospodaření na cizích plochách v podstatě přiznal s tím, že není sám, kdo takto hospodaří.Fšeci kradli, kradnů, Andrej čerpá. Fakt.
28. 11. 2017 14.10; X Man
" Sorry ", ale tak se podniká.Nevím, proč se kolem Babiše čeří kalné vody.Všichni v parlamentu mají za sebou temnou minulost, ods-áci Pandury, Kalous padáky, Sobotka OKD a Baklalovy byty, komanči minulost.
29. 11. 2017 10.29; Marie
XMane,sorry, tak podnikají kmotři. Přečtěte si knihu J.Kmenty Boss Babiš, abyste tady neplkal o pandurech, které objednala Paroubkova vláda,o OKD,které definitivně privatizovala Grossova vláda a o řadovém úředníkovi MO M.Kalouskovi, který rozhodně nekupoval padáky, na nichž se někdo zabil.A komouši nemají pouze minulost, nebo vy vraždám, masovému mnohaletému tyranizování, pronásledování, slídění a monstróznímu kradení říkáte minulost. Všechny jejich oběti se obracejí v hrobě. Brrrr,fuj!
29. 11. 2017 13.22; X Man
Nevím,jak podnikají kmotři, ale tak by se dal označit potom celý systém svobodného podnikání.K těm dalším argumentům.Paroubkova vláda udělala první nástřel k nákupu Pandurů.Ovšem Topolánková vláda po nejastnostech nejprve revokovala a poté potvrdila nákup 99 Pandurů, 4x předražených oproti tomu, co nakoupili Portugalci. Kdo sedí dnes v teplácích? Bývalý Toplolánkův poradce a lobbista Martin Dalík.Dále, kdo byl MF v Grossově vládě a dnes chodí prozatím jako svědek po soudech ve věci prodeje OKD..Jistý BS.Takže až tak neplkám Marie.
30. 11. 2017 14.27; Marie
Kmotři z Brna:Jeden z hlavních brněnských hráčů s vlivem na tamní hnutí ANO  David Rusňák je stíhaný pro podezření, že díky svým kontaktům v podstatě online sledoval vyšetřování, které proti němu vedla policie. Kromě toho si v průběhu let opakovaně nechával zjišťovat, jestli proti němu nebo jeho firmě policie zahájila nějaké kroky. Vliv Rusňákovy rodiny v posledních letech rostl úměrně s rostoucími preferencemi hnutí ANO. Jeho manželka Petra se stala radní na brněnském magistrátu, tchyně Alena Schillerová pak byla pravou rukou Babiše na MF. Nyní se má stát přímo ministryní financí v Babišově nové vládě.
1. 12. 2017 9.05; Marie
Také kmotři-Hlídací pes píše:Kromě Romana vypovídali v kauze také bývalý premiér Vladimír Špidla či Jiří Rusnok, jenž v době privatizace Škody Holding vedl Ministerstvo průmyslu a obchodu. Čtvrtý důvod odložení případu je nedostatek peněz na řešení takových kauz. Vyšetřovat lidi jako jsou pánové Roman nebo Rusnok je nad síly police. A pokud nám vládnou lidé s máslem na hlavě jako Zeman s Babišem, tak práce policie je skoro zbytečná.
2. 12. 2017 11.46; Ovčan
Vážená Marie!O OKD víte kulový.OKD zlikvidovali soudruh ing.Koláček ve spolupráci se soudruhem (kamarádem z VUMLU)ing.Dlouhým svého času ministr hospodářství a obchodu.Koláček s Otawou, svého času majitelé OKD byli zatčeni a následně druhý den na příkaz(neví se koho dal)propuštěni a stíhání zastaveno.Pak Koláček prodal OKD Balalovi.Doporučuji přečíst Kmotr Mrázek,ŽLUTÝ BARON.Pak snad pochopíte,že za peníze se dá napsat ledacos.Nechci Vás urážet.Ale buď jste mladá a nebo,již hodně pamatujete.Já už opravdu hodně pamatuji.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik