Náhradní banner

Diskuse ke článku Rozměr ducha současné Orlové

21. 11. 2017 10.53; Čtenář
opsáno z w. Macekvbotach.cz : ....agent STB pokládá věnce, jiný agent STB bude zvolen do vedení sněmovny .....chce ještě někdo slyšet názor na 17. listopad ??? Byl to den, který změnil život komunistům .....k lepšímu !!! A jiné:Špína se vylévá z kanálů a estébáci, náckové, komunisté a všichni, jejichž hlavní hnací silou jsou sestry závist a nenávist, upevňují pozice. Je čas je zastavit, jinak se jich už nezbavíme.
21. 11. 2017 14.45; Čtenář
Babiš otevřel v Průhonicích luxusní restauraci Paloma.Za předkrm, 30 gramů Caviar Baïka, zaplatíte 3450 Kč. Žabí stehýnka zvolna tažená v páře za 1190 Kč. Jako hlavní jídlo nabízí kuře z Bresse-1720 Kč, medailonky z humra za 2150. Děkuji soudruhovi Burešovi že otevřel restauraci s lidovými cenami pro své volyče.
21. 11. 2017 21.39; X Man
Ano jsem sice nevolil, ale želví polévky v restauracích za 1700 Kč, to bylo běžné i před deseti lety, kdy Babiš v politice nefungoval a možná ho znalo jen pár zasvěcenců z Forbesu.Kdo na to nemá ,tak do těch restaurací nechodí.Zaštiťovat se názory Prof. Knížáka, další kontroverzní osobnosti po listopau 89,mi nepřipadá rozumné.Jak jest v preambuli Orlovin psáno,věnujme se raději komunální politice, dění na radnici... a já bych třeba dodal, vykořisťování zemědělských dělníků na SMO.To jenom pro autora článku, alias Čtenáře.
21. 11. 2017 22.10; Adéla
Je vidět, že mentální síla čtenářů orlovin je různá. Někteří, přestože čtou a čtou a tváří se bohorovně, nedokážou svázat dva konce dohromady. Poukázat na něčí názory neznamená, že poukazatelovač stejně uvažuje a smýšlí, jako ten, na kterého poukazuje. A ještě. V článku, je hned první věta: Psáno pro povzbuzení těch, kterým vadí Babiš a hnutí ANO. Takoví lidé snad i v orlovské komunální politice existují. Škoda, že Vám, pane XMane, souvislostí unikají… A k té restauraci: I malé dítě ví, že něco je levné a něco drahé. Tady jde o lidumila Babiše, který díky tomu, že - jak on to nazývá - existuje (pořád) zkorumpovaná společnost, kterou chce zničit, mohl si nahrabat (v podmínkách, které tak kritizuje) svoje miliony. XMane, jste sice občas i vtipný a ukazujete, že máte klasické vzdělání (zřejmě jste zástupce starší generace), tady ale jste poněkud mimo se svými úvahami. No, ale nedá se nic dělat, stejně to nepochopíte. Jste v myšlení trochu prostý. A to je i příběh všech těch, kteří budou volit Zemana.
22. 11. 2017 14.20; Čtenář
Člověče X, máte nefunkční křišťálovou kouli. Mám VŠ, ale to je vše, co máme s p. Danělišynem společné. Prof.Knížák se vyjadřuje vždy pregnantně a k věci. Vy můžete zase sám popovídat o "vykořisťování" zemědělských dělníků bossem ze SMO.Nic na toto téma nevím. A jen tak mimochodem, žab jsou v Česku kvanta, jedí je jen primitivní snobi, vaří je jen kreatury.
22. 11. 2017 23.18; X Man
Takže shrnuto a podtrženo, žádná " noc dlouhých nožů " dnes nebude. Berte to jako digitální smog.
23. 11. 2017 12.28; Jaroslav
Já chcu zaparkovat jak Člověk a né pořád být stíhaný M policii,starosta to nezvládá do řiti s nim.
23. 11. 2017 15.53; Svobodný Občan
Vážený pane inženýre. Tolik blábolů v jednom článku, to se hned tak nevidí. Jak velká je ta ,,méně inteligentí menšina" co volila Babiše. Vám nestačí volební mapa? Lidé již mají dost, papalášských vládců a dali to jasně najevo. Zoufalý křik stran, které dopadly jsk dopadly, to vše, jen podtrhuje. Proč nepoukazujete na jiné a pod koberec zametené kauzy ČSSD, ODS a TOP. MLuvíte všichni o demekracii a sami nevíte, co to je. Pro Vás a Vám podobným je to jen fráze, se kterou nakládáte, jak se Vám to hodí. Mezi základní pravidla demokracie, patří to, že si lidé svobodně zvolí své zástupce, na všech postech řízení státu. Tak si už prosím neserte do huby a nechejte tomu volný průběh. Vy sám, jako neúspěšný komunální politik, máte negativní názor na vše. Nečetl jsem zde od Vás, ani jeden pozitivní článek. Budu se těšit, na vaši odpověď, která jen dokreslí, vaši povahu. Pokud ovšem článek neodstraníte.
24. 11. 2017 10.58; Sylva Černá
Občane,co si říkáte svobodný, skutečně svobodomyslní a hlavně inteligenti mluví o demokracii a vědí, o čem mluví. Vy blábolíte o demekracii. Navíc jste ukázkový sprosťák. A volič estébáka a bolševika, který je stíhaný policií jen kvůli hniezdu bociana, ostatní jeho zlodějny jsou pod kobercem, a to Vaše je diagnosa. SVOBODNÝ rozhodně nejte, jste jenom nevolník Čobola.
26. 11. 2017 11.05; Ovčan
Sylvě Černé.Máte dokonale vymytý mozek.Nevím kdo je větší sprosťák.Že by pražská kavárna se dostala až na Ostravsko?
26. 11. 2017 15.38; Černá
O to tom, kdo má vymytý mozek, svědčí úroveň vašeho vyjadřování. Zřejmě jste také nikdy nebyl v Praze a v pražské kavárně už vůbec ne. Čím je proslulé Karvinsko, je všeobecně známo. Inteligence a noblesa to není, i vaše maličkost je toho důkazem.
26. 11. 2017 20.56; X Man
Když jsme u těch pražských kaváren.Slávie,to je takový etalon, kde se scházívával pražský disent po r. 68.Když jsem tam byl, tak úslužný číšník přiběhl po kávě a nabídl vám doutníček za 300.To na Karvinsku nezažijete.Ani náš slavný orlovský podnikatel v oboru nepřišel pro orlovskou inteligenci a noblesu s ničím lepším než Alfredem.
2. 12. 2017 12.52; Ovčan
Když já jsem chodil po Pražských kvárnách,to jste Vy byla ještě na houbách. Jen se divým,že ještě žijete na Karvinsku,když se Vám tu lidé tak nelíbí.Asi ani vaši rodiče nejsou rodilí v tomhle regionu.Ani já,ale jsem moravák a jsem na to hrdý.Vy asi na tu Prahu nemáte,tak jste nucena pobývat v tomto regionu,kde pohrdáte těmi co zde žijí.Ať se Vám to líbí či ne,nejvíc škodlivého pro občany tohoto státu,vždy vzniklo v Praze.A to od nepaměti.Jednu radu Vám dám.Zkuste používat svůj vlastní rozum,a nevěřte co Vám "inteligentní demokraté"nabulíkují.Jestli považujete českou inteligenci za demokraty,tak Vám opravdu není pomoci.
2. 12. 2017 22.36; X Man
Jaroslave, běž už někde do p..e a neotravuj zde s tím, že jsi někde nemohl v Orlové zaparkovat.Já tu bydlím už 43 let a vždycky jsem někde zaparkoval. Vystěhuj se někde, třeba do Prahy na Plzeňskou a uvidíme , jak budeš spokojený, nebo si pořiď barák a budeš z obliga.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik