Náhradní banner

Diskuse ke článku Viděl jsem Lenina i Auroru

7. 11. 2017 16.33; Máma
Autore, právě jste popsal, jak skvěle se Vám dařilo za komoušů.Přesně v duchu : Pánové, kdo z vás na to měl!? Namísto druhého zbytečného dokumentu (w.totalita.cz) asi z pera osmašedesátníků=vybledlých rudochů, jste mohl přidat odkaz na Černou knihu komunismu. Pochopitelně v knihovně v Orlové ji nenajdeme, ale ve vědecké v Ostravě snad ano. sad.png
7. 11. 2017 22.40; X Man
S Mámou by se dalo souhlasit, neboť procestovat všechny ty destinace, které autor článku zmiňuje, by v dnešní době stál balík.Škoda, že autor článku tehdy nestihnul procestovat BAM ( Bajkalsko Amurskou Magistrálu), dneska z pohledu západních turistů adrenalinový zážitek.Kam se hrabou Kanáry.Ale abychom byli objektívní co se týče Černé knihy komunismu r. vydání 1997, na kterou padá prach ve Vědecké knihovně v Ostravě, existují i Černé knihy globalizace a Černé knihy kapitalismu, tuším r.vydání 2005.
8. 11. 2017 6.46; Máma
Pane X Mane, popisují-li Vámi zmíněné v souvislosti s výročím nástupu bolševické hrůzovlády černé knihy důsledky nejzrůdnějšího experimentu, který pochází z hlav "ruských" bolševiků, pak i Vy máte pravdu.
8. 11. 2017 14.25; Franta
Máš pravdu mámo, ale zapomněla jsi dodat, že tenhle hrůzostrašný experiment, vznikl za přispění západního kapitálu (Lenina s penězi poslali do Ruska, ty peníze byly ze Švýcarska)aby rozvrátil tehdy úspěšně bojující Rusko. Já jen, když si hraješ na historika.V současnosti běží na ČT2 spoustu dokumentů.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik