Náhradní banner

Diskuse ke článku Dopřejeme si jedovaté opojení z Babiše?

21. 10. 2017 15.44; Pazneht
Jak vydím ty výsledky, tak se obávám toho, že jsi Waldo motivoval lidi k volení Babiše. To je ta negativní reklama, která bohužel funguje. Spousta lidí tě nemá rádo a tak volili toho, proti komu brojíš. Měl jsi ho radši vychvalovat, možná by to dopadlo líp. Samozřejmě se dělám srandu, to by stejně nic nezměnilo. Bohužel však výsledky voleb stojí za starou belu.
21. 10. 2017 23.36; Nikdo
Po shlédnutí filmu Matrix AB se mi otevřeli oči. Babiš nechal postříkat stovky hektarů obilí svému konkurentovi - jednak mu udělal škodu několik milionů, jednak zamořil (zbytečně) půdu herbicidem. Od té doby vidím všude jeho chamtivost - klekání FÚ na konkurenty, dotace EU, jedy v jeho potravinách, řepka, kam se podíváš...
22. 10. 2017 10.55; Marie
Kr.Listy:„Vítězem voleb je antidemokratické hnutí agenta StB, usvědčeného lháře, manipulátora a zloděje, který ukradl padesát evropských milionů. Výsledky ukázaly, že český národ si demokracii nepřeje a nezaslouží, ukázaly to, čeho se již dlouho obávali chytřejší spoluobčané: Národ masově zvolil ty největší lumpy, kteří kandidovali. Nad pravdou a láskou zvítězila lež s nenávistí. Tyhle volby jsou prvním krokem ke značnému okleštění demokracie a občanských svobod."
22. 10. 2017 15.00; Adolf
A jsme u toho, kdo ukradl víc. Babiš těch 50 melounů, které investoval anebo všichni ti před ním, kteří hrabali pro sebe anebo okradli stát. Co Kalousek se svým Kalouskovým hnízdem a jinými aktivitami, co Sobotka s OKD a další socáni, ani se mi to tady nechce vše definovat. Všichni mají z něho strach, že jím teď šlapne na prsty. Ten humbuk proti Babišovi mu jen pomohl a to ostatní nedomysleli, že pánové a dámy.
22. 10. 2017 19.34; Pazneht
V tom s tebou musím souhlasit Adolfe, to co provedl Sobotka s OKD byl brutus. Ale AB je pro mě absolutně nedůvěryhodný politik už jen proto, jak manipuloval a manipuluje s Mafrou a tím pádem přes média s lidmi.
23. 10. 2017 14.23; Marie
Diskutující Dolfo a paznehte, Ing.Kalousek měl vesnický typ domu (po jeho rozvodu patří jeho dětem)a žádné další hnízdo neměl a nemá. O definitivní privatizaci OKD nerozhodl B.Sobotka, avšak vláda, v jejímž čele seděl Staník Grossů-milionář,kamarád Bureše. Andrjůšu Bureše volili naprostou většinou staříci a intelektuálně značně dimenzovaní. Těm tovarišč slíbil vše, co chtěli slyšet, dal koblihu a knížku, jak to Andrjůšovi naplánoval autor Burešovy knížky, projevů a twittů.
23. 10. 2017 15.07; Pazneht
Maruško, tím chceš říct, že Bohoušek a Král Miroslav jsou čistí jak voda z novohradských hor? Těch jmen, kteří se spolupodíleli na rozkrádání republiky od revoluce po současnost je na desítky a možná ještě víc. Každy si polepšil na úkor ovčanů. Mimochodem, kterému z čorkařů jsi dala hlas ty?
23. 10. 2017 18.46; Marie
Diskutující paznehte, byl jsi spoluúčasten těch krádeží, že tak suverénně používáš frázi o rozkradení republiky. A propos, kde "vzala republika" onen rozkradený majetek. Nebyl náhodou od r.1945 kraden jeho majitelům jistým ÚV?
23. 10. 2017 23.26; Pazneht
Samozřejmě, že se na náměstí necinkalo klíčema pro nic za nic. Za dob bývalého režimu to byla ta stejná písnička jen v jiném obalu a jiném stylu, ale vraťme se zpět k tématu. Chceš mi opravdu tvrdit, že pan Sobotka s panem Kalouskem si opravdu nenamastili kapsu? Jestli to myslíš vážně, tak si asi začnu myslet, že komunikuju s někým z jiného paralelního vesmíru. Že by přenos skrze červí díru?
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik