Náhradní banner

Diskuse ke článku Už troubějí (requiem) Babišovi

14. 10. 2017 23.36; X Man
Dnes jsem se vrátil z Bohumína,zatvrzelé baště soc. dem., kdy někteří účastníci debat ( orlováci) na těchto stánkách adorují Bohumín ve srovnání s Orlovou do oblak, jak to tam bezvadně funguje.Sice to nemá žádnou vypovídající hodnotu, jelikož jsem diskutoval s vysokoškolsky vzdělanými lidmi, ale nikdo z nich by nevolil Babiše, ani soc. dem..Při všech úspeších Bohumína v budování občansky přívětivého klimatu,uvědomme si, že Bohumín je někde o 100 let před Orlovou, ať se to někomu líbí, nebo ne.Zajímavé je, že hnutí ANO v Bohumíně oproti Orlové, má mizivou komunální podporu.Domů jsem odjížděl s rozporuplnými dojmy, kde je zakopaný pes.Jako třešničku na doru bych uvedl,že když jsem byl dnes na obědě v Háji ve Slezku, tak jsem si všimnul, že vedlejší stůl byl rezrvován pro paní Trojákovou. Ale bohužel to nebyla naše zastupilelka, jak jsem se původně obával.
15. 10. 2017 9.04; Marie
Průměrný IQ obyvatel Orlové je cca 30. Spolupracovníka tajné komunistické policie, Slováka, který přišel podivným způsobem k majetku, který je notorickým lhářem, v Orlové budou volit do čela našeho českého státu.
16. 10. 2017 10.32; Pazneht
Já voličem Babiše nejsem, ale píšeš, že je hloupý, z toho vyplývá, že se považuješ za chytřejšího. Ten hloupý člověk je multimilionář a v současnosti nejúspěšnější politik v republice. Má peníze i moc. Co máš ty Waldo? Jen ubohé stránky lol.png
16. 10. 2017 11.23; Vysvětlič
Autor myslí, že Babiš je hloupý ŠAŠEK, nikoliv, že je obecně hloupý. Šašci museli (u královských dvorů) být chytří, aby nepřišli o hlavu.
16. 10. 2017 16.50; Marie
Agent Bureš je hloupý a šašek. Al Capone také nebyl vědec, ale boháč. Mazanost, podlost, bezohlednost aj. to je to, oč tu běží. A co máš ty, paznehte?
16. 10. 2017 23.22; Filip Dembický
Pazneht zřejmě obdivuje způsob, jakým Babiš převzal Petrimex, čaroval s dotacemi, ničil konkurenci a lživými kampaněmi zmanipuloval třetinu obyvatelstva. Pazneht se nechává očarovat finanční mocí, tak většinou činí slaboduší jedinci bez hlubší substance. Krysy vylézají z děr a Pazneht je mezi prvními. Bez těchto stránek bychom nevěděli, kolik jich mezi námi v Orlové, bohužel s volebním právem, je.
17. 10. 2017 10.31; Pazneht
Filípku: Znovu opakuji, nejsem voličem Babiše, dokonce ho ani neobdivuji. Ale už vůbec nemám co obdivovat u zkrachovalého bývalého pseudopolitika Danělišyna a jeho trapného nohsleda Dembického Marie: Bureš je hloupý a šašek, Al Capone taky, ale Danělišyn je podobná sorta. Lže, kradl a vinu svaloval na jiné, ale narozdíl od Al Caponeho, nebo Babiše ničeho nedosáhl. A co mám já? To nejdůležitější - čisté svědomí. Vysvětlič: K tomu nemám co dodat, tak to asi bude. A Danělišyn je přesně ten případ, který o tu hlavu přišel. Jen se s tím tak nějak dokázal smířit
17. 10. 2017 11.55; Pazneht
oprava: v poslední větě má být "nedokázal"
17. 10. 2017 15.23; Pazdziora
Bezvýznamný teď (politicky) člověk Danělišyn, leží Paznehtovi za paznehty. Musí ho strašně něco štvát, a to tak hrozně, že se nekontroluje. Asi je to závist, že DW něco umí a nenávist, že něčeho DW dosáhl. Jinak by se o tom nezmiňoval. Zkrachovalý pseudopolitiku! Přiznej se, kdo tě tak může nesnášet? Komu si "ublížil" tak moc (a jak?), že tak šíleně trpí a jeho život se stal peklem?
17. 10. 2017 16.56; Pazneht
A ceho teda Walda dosahl? At premyslim, jak premyslim, nic nevidim. lol.png Ne Walda mi opravdu nelezi za paznehty, ale tak maximalne u zadku. Jen me proste bavi diskutovat z nizsimi formami lidskych existenci. Takovou zabavu si proste clovek s normalnimi lidmi neuzije lol.png
17. 10. 2017 17.04; Pazneht
Jo a mimochodem. Napadl jsi me z toho, ze zavidim Waldovi, protoze ho pomlouvam a pisu o nem svuj nazor lol.png Jo to je presne to, co Walda urcite nedela, kdyz pise tri clanky o Babisovi po sobe lol.png Mas pravdu, zavidim Waldovi. Taky bych chtel byt zapskly a zavistivy duchodce. Taky bych chtel mit svoje stranky na kterych bych psal, jak je vsechno ve meste na hovno a politici jsou bakani zlodusi. To je presne muj zivotni cil lol.png
17. 10. 2017 17.23; Filip Dembický
Tady někdo dostal amok, co Paznehte? :D :D Prosím, pobav nás ještě svou psychopatickou povahou!
17. 10. 2017 18.14; Pazneht
Jsem rad, ze mas radost. smile.png Neboj, raz za cas sem kouknu a zas tu rozvirim nejakou fajnou diskuzi. smile.png Bohuzel vsak nemam tolik casu sem chodit, mam dulezitejsi veci na praci, ale budu se snazit
17. 10. 2017 22.32; Pazdziora
Odhlédneme-li od faktu, že Pazneht je magor, ať ve své velikosti a patentu na pravdu, zveřejní kdo je. To neudělá, protože je sráč, který se nedokáže za své názory (to je docela slušně pojmenování pro jeho zvratky) adresně postavit. Ale takoví mezi námi jsou a chtě nechtě, musíme s nimi žít. Danělišyna lidí nemají rádi, protože pojmenovává věci pravým jménem. Nemusí mít vždy pravdu, ale neschovává se. Tak, jak to tvrdí: místo k věci, trollové útočí proti němu. Pazneht je, v Babišově rodném jazyku, kokot.
18. 10. 2017 10.14; Míša
Pazdzioro je vidět, že jsi muž na úrovni. Sprostě urážet to ti jde, ale to je asi to jediné. Je mi tě líto.
18. 10. 2017 11.08; Pazdziora
Míšo, pokud nevidíš nic špatného na tom, co píše Pazneht, tak jsi stejný/stejná debil(debilka) jako on. Nechceš napsát svou adresu a jméno, aby ti někdorozbil hubu ? Teď mudruj ty špíno.
18. 10. 2017 11.18; Míša
Teď si se ukázal jako pravý gentleman. Chtěl bys zmlátit holku jo? Jsi frajer nad frajery. A ano nevidím nic špatného na tom co píše Pazneht, naopak se mi jeho názory líbí, ale já na to asi nemám právo co, jsem podle tebe jen špína. Už radši mlč, ušetříš si ostudu trapáku. To si vážně myslíš, že jsi takový frajer, když jen sprostě urážíš?
18. 10. 2017 11.51; Danělišyn
Upozorňuji diskutéry, aby nebyli vulgární, jinak příspěvky budu mazat.
18. 10. 2017 13.57; Marie
Ctihodná zastánkyně (přítelkyně?) paznehta Míšo, motivační článek pana Danělišyna Vás nepodnítil k vyjádření názoru? Vaše náklonnost k paznehtovi nikoho (snad kromě paznehta) nezajímá.
18. 10. 2017 14.51; Míša
Maruško, tak za prvé: motivační článek pana Danělišyna mě nezaujal natolik jako probíhající diskuse tady, proto jsem se vyjádřila k ní. Za druhé: Paznechta neznám, a ani jsem se ho nezastávala, jen jsem řekla, že mám podobný názor. Za třetí: reagovala jsem především na neurvalé chování Pazdziory, které mi přišlo stupidní. Za čtvrte: Divím se, že jako ženě ti nevadí, že Pazdziora sprostě uráží ženu a dokonce ji vyhrožuje fyzickým násilím, ale asi je to podle tebe v pořádku, v tom případě ti buď chybí soudnost, nebo jsi stejně psychicky labilní jako on. Místo naprosto odporného chování Pazdziory ti vadí to, že jsem tady v otevřené diskusi vyjádřila svůj vlastní názor na který mám právo. Jsi stejně ubohá jako on. Aspoň, že Danělišinovi ty vulgarismy nejsou lhostejné.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik