Náhradní banner

Diskuse ke článku Babišovo papalášství

10.10.2017 20:03:15; Hloubavý Muž
Pane WD trapný článek.Chcete jím ovlivnit volby v Orlové? Asi se Vám to nepodaří.Klidně si volte Okamuru nebo Piráty.
11.10.2017 12:05:20; Karel
P.Kubalová a p.Šromková zřejmě na rozdíl od některých vědí, že Volím Orlovou není "partaj"...
11.10.2017 22:11:07; Rudolf
Nejsem příznivec ANO, mám jinou stranu za favorita pro volby, ale myslím, že pisatel článku nechce vidět, že ne Babiš, ale jiní představitelé politiky ČSSD mají ještě větší viny a "zásluhy" o tunele (viz OKD a byty v něm ), prodej cizinců vody, podniků a pod. Teď je to lithium atd. To není nic ve srovnání s babíšovým "Čapím hnízdem" ? To jsou divné úvahy.
12.10.2017 20:18:53; Marie
Žádný z členů vlády za socany nenavýšil za uplynulé 4 roky svůj majetek ze 40 miliard na 88 miliard, súdruh Andrej to dokázal. Fšeci kradnů, ale jenom Andrejovi "bude líp, nejlíp".
13.10.2017 18:20:59; Filip Dembický
Cituji z článku: "Kdo se chce utvrdit v neskonalé víře ve svého vůdce, měl by se Babišovou PRAVDU naučit honem nazpaměť!" Gratuluji, Hloubavý Muži zvládl jste pilíře víry v rekordním čase, odměna v podobě výletu na "Čapák" vás nemine! Andrej je veliký! Jen tak mimochodem, pane Rudolfe: když už mluvíte (mj.) o lithiu, koukněte, kdo sedí na Ministerstvu životního prostředí, kdo seděl 3,5 roku ve vládě jako ministr financí, který se prezentoval, že vše dobré pocházelo od něj a vše špatné od ostatních, kdo hlasoval na zasedáních vlády o této problematice a JAK, kdo držel tuto vládu při životě atp. Říkat, kdo krade víc a tím snižovat význam těch menších krádeží, to není dobrá cesta. Babiš přece vstoupil do politiky jako hlavní moralizátor, který uděloval rozsudky napříč stranami a kauzami. O jeho kariéristických a neschopných pohůncích na okresech ani nemluvě. Proto jeho současný řev je tak neskutečně pokrytecký a omlouvání jeho voličů trapné a ignorantské.
13.10.2017 21:42:14; Rudolf
Pane Filipe D. jak je vidět, tak Vy jste schopen mluvit do všeho a o všem. Vidět, že studium Vám jde k duhu. Škoda, že to naše "turecké hospodářství" Vám moc nevadí - asi tu je tím, že Váš pobyt v Turecku něco přinesl a nechcete vidět mld. škody které udělali předchůdci o kterých jsem výše již psal. Nějak se mi Vaše úvahy nezdají.
13.10.2017 22:03:04; Filip Dembický
Pane Rudolfe, vy o koze, já o voze. Nezpochybnil jsem, co se dělo před Babišem, ale taky odmítám na něj nahlížet v lepším světle jenom proto, že na rozdíl od těch ostatních má lepší PR. V čem jsou morálně snesitelnější kauzy typu Čapí hnízdo, korunové dluhopisy, "kvalita" výrobků Agrofertu, cenzura v Mafře? Nijak konkrétně jste se nevyjádřil k mému argumentu a místo toho šel ověřeně metodou ad hominem. Jak smutné. Ale vlastně jsem rád, že místo debaty o pokrytectví Babiše nebo například parametrech kauzy lithium (o které nic nevíte, jak jsem se již stačil přesvědčit), vás více zajímá moje studium, pobyty apod. Mám dalšího věrného fandu! Díky a budeme v kontaktu!
14.10.2017 11:06:49; Marie
K.H. Borovský považoval za největší problém českého národa přetrvávající poddanskou mentalitu, a to i u české inteligence. Stačí pozorovat chování několika čelných politiků ANO a některých Čechů, aby člověk nabyl dojmu, že se od té doby zase tak mnoho nezměnilo.
17.10.2017 00:10:12; Filip Dembický
Pan Rudolf nějak utichl. Škoda. Taková kvalitní a na argumenty bohatá diskuse to mohla být!
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik