Náhradní banner

Diskuse ke článku O čem sní, když spí (Jenčmionková a starosta)

4. 10. 2017 20.01; Hloubavý Muž
vypadá to, že paní Petra se zamilovala do Chorvatska a zřejmě si tam chce nabrnknout temperamentního chlopa. Nesouhlasím s tvrzením, že by nás měl učit nějaký Bakar. Určitě je v Česku několik měst velikosti Orlové, které by nám mohly poskytnout zkušenosti s rozvojem. lol.png
9. 10. 2017 18.13; Jaroslav
Nevím jak je to s dotacema ale zaparkovat nejde už ani ve dne kolem centra.Hlavně rozkopat co nejvíc, to je základ starosty a jeho kumpánu.Radnice by se měla konečně už chytit za hlavu a ne jen dávat botičky.
19. 10. 2017 0.39; Rosta
Jo firma, ktera dela namesti je takova pomalejsi, ale namesti jsme chteli vsichni. Rvali jsme, ze mame hnusny plac misto namesti, tak jestli chceme chodit po peknem namesti, tak si proste musime pockat. Vedeni pred Kucou na to sralo, bylo jim to jedno. Kuca byl prvni, kdo se do toho pustil a za to ma u me plusove body. Verim, ze kdyby byl ve funkci tak dlouho jako Vicha v Bohumine, bude i ten koupak. Jenze nejsme bohumin, mame v zastupitelstvu vsehochut, takze to neprojde, dokud tam budou lidi jako volf.
1. 11. 2017 12.51; Romana
No nevim, zda je to zasluha pana starosty. Mesto tvrdi, ze o realizaci namesti usiluje a trva 10 let. A starosta tak dliuho nevladne. A jedno je jiste. Orlova jde ke dnu. Zustanou tu akorat socky, duchodci a romove.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik