Náhradní banner

Diskuse ke článku Spřáhla se ředitelka Domu kultury v Orlové s extremisty?

25. 9. 2017 9.15; Rovníček
Nerozumím Vašemu lživému článku. Byl jsem na akci se svými dětmi,prošel jsem si snimi celý branný závod a dokonce se svezl v obrněném transportéru.Nechápu proč zde máte slátaninu spekulací z jiných článků ! Asi jste člověk co neumí napsat nic pozitivního na akci určené pro veřejnost. Nevšimnul jsem si ničeho nekalého nebo něčeho co by mělo nabádat mé děti ba naopak mě k nějakým extremistickým úvahám. Vy jste asi člověk co nesnese že se rodiny bavili a měli hezké odpoledne.Sám jste asi seděl za klávesnicí a koukal na kdo ví jaké prasečinky, protože by jste tohle nemohl nikdy napsat !! A to že ke všemu urážíte lidi z města je už totální úlet z Vaší strany. Podle článku a urážlivých slov ,usuzuji že jste chtěl moc nějaké to místo na městě a oni Vám ho nedali,proto ted urážíte a napadáte každého kdo tam je. ! Za spokojeného rodiče dávám palec za akci nahoru. A spousta rodin také. Pane Waldemar, být váma tak se trochu proberu z toho smutného snu v kterém žijete .
25. 9. 2017 9.26; Marek
Tak přesně takhle to nebylo lol.png Kdo byl, ví. Tohle je jen snůška lží a snaha o zmanipulování lidí. Byl jsem s rodinou, všichni jsme si to parádně užili a to, co si "pisálek" vytáhnul z internetu jsou jen pomluvy a závist, že někdo udělal pořádnou akci pro děcka!
25. 9. 2017 9.28; Marek
Navíc vstup zdarma, spousta cen pro děti, na jednotlivých stanovištích byli ochotní lidi, co se dětem věnovali.. prostě nic špatného, super den.
25. 9. 2017 9.36; Máma
Jistě, geniální nápad a super den. Učit střílet malé děti je skutečně famózní. Organisátor měl dodat rudé šátky a heslo "k budování a obraně vlasti vždy připraven".
25. 9. 2017 9.40; Danělišyn
pro zuřivé kritiky: Jsem rád, že čtete tyto stránky, škoda jen, že neuvedete své jméno a kontakt, aby se vědělo, kdo jste, abyste mohli dostávat obdivné pochvaly za statečnost, s kterou do mne bušíte. Neuškodilo by být ve vašem rozhořčení kultivovanější a zaměřit se na podstatu toho, co jsem napsal, nikoliv na mne. Nenapsal jsem, že to bylo špatné a že se návštěvníci "nepobavili", naopak, uvedl jsem příklady chvály. Je ale možné, a nebudete sami, kteří tu nadstavbu branného dne nepochopili, protože nejste obdarováni schopností přemýšlet. Vám, prostoduchým, se žije dobře.
25. 9. 2017 9.43; Kamil
Přátelé a čtenáři, něco z mé strany. Byl jsem tam s rodinou (žena+2 děti), Takovou akci která byla plná různých zajimavostí jsem neviděl. Za mně super a je škoda že takové nejsou častěji. Mé děti si vyzkoušeli vše co bylo na stanovištích a tak ochotné lidi na nich .... smekám a jen chválu na hlavu organizátorům a všem co meli s tímto společné. Hlavně městu "DĚKUJI" že toto podpořila. Z jistých zdrojú se ke mne doneslo, že byla oslovena i Armáda ČR.... bohužel se nezučastní, protože takové akce nejsou v jejich kompetenci. Proboha a kdo jiný by měl na takových akcích být!?!?!? Že se nestydí! Policie ČR co tam byla tak ta byla úžasná. To je zajimavé že oni tam byli. Zdravověda, topografie, různé druhy vzduchovek, SKVĚLÝ houbař ... no prostě nemám slov. Za naších mladých let bylo povinností chodit na branné dny. SKVĚLÁ AKCE A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ ROČNÍKY!!!! wink.png lol.png . Pro autora článku: Z vaší strany vidím hrubý nedostatek, že jste nebyl na tomto dni. Doporučuji osobní návštěvu na takových akcích!!!
25. 9. 2017 9.53; Pro Mámu
Dáme dětem telefony a hry do ruky, posadíme je k tv na celý den a vezmeme je na oběd do McDonaldu . Paní vy jste asi velice mladá a zaostalá když napíšete takovou kravinu lol.png Nebo to nemáte v hlavě úplně v pořádku. V tom případě nevím co napíšete na dny NATO co byli. Ano už vím, zavázala jsme dětem oči a dala špundy do uší aby nevěděli že něco takového vůbec je lol.png lol.png lol.png Vy ste mi případ lol.png lol.png A pán Waldemar? Vy jste tam něco chválil? Tak v tom případě jsem asi slepej a úplně mám vymytý mozek!
25. 9. 2017 10.00; Čtenář
V článku je uvedeno: O branném dni pak nadšeně referoval třeba Deník, zpravodajství přinesl Orlovský express a Internetové televizní vysílání. Vše by bylo v pořádku, kdyby všeobecnou radost z dobře připravené akce "nepokazili" reportéři z Aktuálně.cz.
25. 9. 2017 11.17; Horák
Nevím jestli si toho všímám jen já ale v celém článku poukazuje na národní domobranu a je tam plno nejasných věcí z jiných článku a je to slátáno v hrozný mišmaš. Kdyby byl článek napsán celý ve stylu, dobrá akce pro veřejnost co se povedla tak se ani nezarazim. Ale vypisovat že paní Herdová nemá diplom a že tam byli extremisti je podlě mě naprosto zbytečné a velice zavádějící. Dáme pro paní z předešlého komentáře: Vy asi budete doma sedět za pc nebo co doma máte a hrát hry ve stylu Farma na FB, jinak si váš názor nemohu vysvětlit . Děkuji
25. 9. 2017 13.24; Máma
Pro Mámo, než začneš kritisovat a urážet inteligenta, přihlas se k doučování češtiny na 1.stupeň základní školy. Jestli jsi vyměnil svým dětem telefon, televizi a oběd u MCD za střílení a klobásky, tak i to je tvojí vizitkou.
25. 9. 2017 15.05; Rejpal
Aaaaaaa, pan W.D. má další senzaci a konspirační teorii. To vypadá na další žalobu na město lol.png Alespoň se kluci a holky na úřadě nenudí lol.png Dejte mu funkci, nebo naklade vajíčka !!!!
25. 9. 2017 23.12; Hop Na Mámu
Nevím kde máte pro mámo a dále se naučte psát Vy!!! Slovo kritisovat neexistuje ty tupé stvoření ! Tak ted jsi si podkopala i poslední větévku iluze. Ty budeš jedna ze zalezlých krys koukám . Rozpal sluníčko nad svojí hlavou a utíkej se schovat do kouta v McDonaldu, tam klobásky nemají lol.png lol.png lol.png lol.png
26. 9. 2017 20.41; Pazneht
Waldo, mám dotaz. Proč někdy nezvedneš prdel, nevylezeš z těch kanálů, kterými chodíš a nepřilezeš se na takovou akci sám podívat. Ono by ten článek měl daleko větší váhu, kdybys tam popisoval své pocity a emoce, které bys mohl na vlastní kůži prožívat. Byl to pro tebe určitě zážitek a pro tvé čtenáře pochopitelně taky. Ale psát o něčem, kde nejsi a jen si utváříš názor na základě domněnek, je takové nějaké bezduché, takové waldovské. Pracuj na sobě, máš na to být větší Walda wink.png
26. 9. 2017 21.32; Qwerty
Docela mne štve, že jsem tam nebyl. Byla tam manželka s vnukem jelikož šli náhodou okolo. Svezli se v tom bílém transportéru. Poprvé a naposledy jsem si zastřílel někdy v 6. třídě na branném cvičení kdesi na Doubravě pod dohledem Lidových milicí a učitelek. Tehdy jsem na vojnu fakt chtěl jít. Jenomže oni mne chtěli až když jsem nechtěl zase já. Moc se mi nechce věřit, že se v kině střílelo ostrými. Takový debil nikdo není. Než těm malým klukům vtloukat do hlavy, že být úchyl nebo vítat je správné, raději ať si zastřílí. Naši budoucí hosté, když dospějí do jatečního věku, takových výcviků a to naostro absolvují nespočet. Nemluvě o tom, co jim tlačí do hlav v jejich školkách. Kdysi jsem chodil do Svazarmu (Svaz pro spolupráci s armádou) a ty jsi tam byl principál. Nehápu, co řešíš.
10. 9. 2018 12.03; Josef
Byl jsem tam a žádná extremistická nalejvárna se nekonala. Děcka si prostě mohly vystřelit z luku, kuše, airsoftky, vzduchovky, dozvědět se něco ze zdravovědy a topografie, omrknout techniku, byly na čerstvém vzduchu s rodičema ... Lidi na stanovištích ochotní něco udělat ve svém volném čase pro děti, dělajíc to za maximálně za guláš. Všichni spokojení, děcka oči navrch hlavy. Ale parta strážců obecného dobra se nás snaží chránit před tou partou krvežíznivých extremistů, co děti učí vraždit ve jménu Putina.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik