Náhradní banner

Diskuse ke článku Bývalý starosta v roli klauna

20. 9. 2017 20.26; X Man
Že stavba náměstí jaksi stagnuje,to vidí kdejaký neodborník, třeba jako já.Stříhání pásky, co se týče odevzdání stavby v daném ternímu se nebezpečně přibližuje a jak se mi zdá,město je v jakémsi hypnotickém stavu,kdy téměř nic nekomentuje a neřeší, kromě pár obrázků, jak to fičí.Mám takový neblahý dojem, že firma, která tuto zakázku vyhrála, je z mého hlediska mírně řečeno nekompetentní.A uvažujme dál, kdyby se to celově termínově zaseklo, jaké finanční, právní, politické a celospolečenské důsledky by to pro město a občany mělo.Už jedno memento mori( pamatuj na smrt), jsme tu měli s projektem kanalizace.
21. 9. 2017 21.32; Qwerty
Jak si ten Rouhal může dovolit tvrdit, že od roku 2007 poklesl počet obyvatel Orlové o 3930, když tyto údaje jsou relevantní pouze na základě celorepublikového sčítání obyvatelstva. Snad si ten naivka nemyslí, že stačí sledovat počet narozených a zemřelých a zohlednit počet nově přihlášených a odhlášených. Naprosto tím podkopává (ne)smysl sčítání jako takového.
23. 9. 2017 22.43; X Man
Uznávám,že to s nadpisem článku nijak nesouvisí, ale vraťme s k problematice revitalizace náměstí.Na základě videozáznamu z 23.zasedání Zastupitelstva města Orlové, který byl zveřejněn 23.9.,Mgr.Sliwka ve své interpelaci to tam ostatně zmínil.Starosta kontroval,že na kontrole stavby se podílí 6 subjektů.To jsou ty státní zakázky.Přeloženo do nediplomaticé řeči, předání stavby očekávejme někdy v r. 2019, poněvadž každý vícepytel cementu musí odsouhlasit úřednice na MF,která má na to 30 dní.Slabou útěchou nám může být, že i konkurenční Bohumín při výstavbě Aqacentra podcenil geologický průzkum,co se týče siřičitanových vod a celý projekt se tím pádem opozdil o půl roku.My jsme prozatím u archeologů.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik