Náhradní banner

Diskuse ke článku Pocta Babišovi

14. 9. 2017 0.23; X Man
My věkově starší, si často klademe otázku o co konkrétně tady jde a kam máme vlastně směřovat.Zažili jsme Gottwalda, Zápotockého,Novotného,Svobodu,Husáka,Havla,Klause, Zemama ...a jejich svity.Celé se to jen opakuje.Žijeme v jakésí historické smyčce ,kdy se nejsme schopni vymanit ze zažitých stereotypů.A pak přijde spasitel, miliardář , odhédněme od toho, že má na krku pár žalob v obou republikách, ale co?V Orlové se najdou lidé,kteří si vsadí na Babiše a mají z toho prozatím byznys.Otázka je,jak nadlouho.
14. 9. 2017 17.13; Rejpal
Svatá pravda X Mane, vždy z toho měl někdo byznys. Zkusíte najít někoho z Orlové, kdo si z politiky udělal svůj podnik ?
15. 9. 2017 7.44; Orlovák
Ivo Rittig tehdy reagoval na Babišovo vyjádření, že „ovládal nemocnici Na Homolce“, vzkazem na Twitteru. „Ahoj, na to, jak dlouho se známe a co máme spolu za sebou, bys nemusel plácat takové nesmysly. Ivo.“ Loni v červnu při jiné příležitosti upřesnil: „Pro pořádek, známe se s Andrejem 21 let a možná by nebylo marné se potkat třeba u Moravce, abychom si pokecali…?“
15. 9. 2017 8.46; Orlovák
Evropský parlament udělal další krok, kterým zaměstná právníky Andreje Babiše. Poslanci schválili usnesení, v němž komisi navrhují, aby firmy ovládané politiky nemohly dostávat evropské dotace. Pokud Babiš usedne v příští vládě a stane se tak znovu politikem, který spolurozhoduje či kontroluje evropské peníze, jeho Agrofert tak přijde o stovky milionů z Bruselu. A svěřenský fond, kam Babiš vložil svůj majetek, stačit nebude.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik