Náhradní banner

Diskuse ke článku Stojí Orlová za Babišem?

29. 8. 2017 14.31; Rudolf
JAK JE VIDĚT TAK SE NELÍBÍ JEDNOMU bABIŠ DRUHÉMU ZEMAN,DALŠÍMU OKAMURA NEBO U NÁS V ORLOVÉ ZASE STAROSTA KUČA A TAK PODOBNĚ. ASI BY NEJLEŠÍM BYL ŠVEJK ? Co jsme to lidí !!!
29. 8. 2017 16.59; Důchodkyně
K "Rudolfovi": i průměrně inteligentní vědí, že se nejedná o líbí/nelíbí, nýbrž o skandální, odpornou a trestuhodnou lumpárnu jaká nemá ve vrcholové politice Česka obdoby.
29. 8. 2017 17.45; Rejpal
Soudružce důchodkyni: v dějinách po sametu rozkradli vaši oblíbenci stovky miliard včetně vašeho důchodu...chcete diskutovat ?
29. 8. 2017 23.04; X Man
Ano Rejpale, chci diskutovat. Vyjadřujete se strašně zkratovitě,rozveďte to,kdo rozkradl, konkrétně,kdo byl oblíbenec a koho? Mám v tom potom informační zmatek a celkově se v té diskusi ztácím.Odhlédněme od Důchodkyně,ale diskutnujme o Orlové a hnutí ANO v našem městě.Babiš má problémy sám se sebou,ačkoliv je miliardář a ačkoliv mu tu v Orlové skočilo a lep pár prospěchářů.Veme si to popoředě,zastupitel Hájek, de fakto v Orlové nebydlí,Hrdina, který bydlí v Moravě,falešná doktorka Potyšová, to jsou ti představitelé ANO, kteří nás spasí?
29. 8. 2017 23.24; Filip Dembický
Rejpal má určitě na mysli Petrimex, vznik Agrofertu a podobné aktivity, které se těmto "rozkradeným miliardám" nápadně podobají. Zapomněl ale zmínit Čapí hnízdo, to sice nejsou miliardy, ale 50 zcela určitých miliónů, které mohly být využity účelněji a hlavně v souladu s právem. Kdyby tomu totiž tak bylo, nevyšetřoval by to OLAF. Ale to je příliš velké sousto pro Rejpala a jeho omezený mozeček. Závěrem lze říci, že za 20 let bude členství v hnutí ANO vnímáno jako stigma úplně stejně, jako dnes členství v KSČ. Ostatně, obě strany mají spolu dost podobných vlastností, proto nám budou, bohužel, v brzké době vládnout.
30. 8. 2017 6.30; Důchodkyně
Anofertisto rejpale, buďte, prosím, konkrétní. KOMU byly "rozkradeny stovky miliard"? Kým, jak a kdy? Útočit pomocí frází - jako např. "všeci kradli" - je hodné pouze intelektuálně silně poddimenzovaného.
1. 9. 2017 6.51; Rejpal
Co si představujete pod Vaší spásou v Orlové X-Mane ? Na důchodkyni nereaguji, zjevně ztratila paměť a mohla by jí navíc prasknout cévka. Filipa Dembického omlouvá jeho mládí a nezkušenost, ještě asi totiž nedostal řádně přes hubu. Takže si tady v klidu požvaňte a já jdu dělat něco užitečného. Pa brouci smile.png
1. 9. 2017 13.41; X Man
Máš pravdu Rejpale.Něž si lámat hlavu nad složitým problémem, jak spasit Orlovou,půjdu raději vytřít a vyžehlit.Pro dnešní den budu aspoň v očích manželky spasen.
1. 9. 2017 16.25; Důchodkyně
Bolševický anofertisto rejpale, žvanil jsi zde pouze ty. Argumentovat evidentně nejsi schopen. Doporučuji ti diskutovat na Parlamentních listech, tam skvěle uplatníš svůj slovník.
1. 9. 2017 17.07; Rejpal
Dobrý, babi. Kdo by řekl, že máme v Orlové takový mezigenerační soulad ? F.D. a důchodkyně si zde notují. Nebo je to jinak ? Že by důchodkyně nebyla důchodkyně, myslím věkem. Bolševický anofertisto, fakt dobrý. Dávám palec nahoru a pozor na cévku lol.png
3. 9. 2017 7.11; Důchodkyně
Svobodné fórum, rejpale: Hnutí ANO je odporné uskupení, které otrocky slouží Babišovi.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik