Náhradní banner

Diskuse ke článku Problémová čtvrť? Je třeba hledat řešení, říkají preventisté

18. 8. 2017 22.56; X Man
Je to jen vrchol ledovce.Problematika je mnohem složitější a naši Orlovští zastupitelé jsou jen bezvýznamné fiugrky na šachovnici, kdy dáma je Angela Merkel.EU určuje chod věcí a týká se to i naše Poruby.Kam tato politika vstříctnost dospěje, nikdo neví.Kdyby měl někdo nějaký názor,tak sem s ním.Matně si vzpomínám na senátora Kuberu z Teplic,který tam mj. vládne na radnici 20 let.Starostu takového formátu by potřebovala Orlová jako sůl.
19. 8. 2017 8.12; Qwerty
Kdo to umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.
19. 8. 2017 10.59; Nikdo
K incidentu se vyjádřil i prezidentka místního obchodního svazu Turína, Maria Luisa Coppa, která zdůraznila, že „respekt a integrace jsou hodnoty, které podporují a oživují naši činnost“. I v Itálii jen kecají. http://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/chodis-s-africanem-praci-u-me-nedostanes
19. 8. 2017 11.06; Nikdo
Stačí se poučit z minulosti, jak se problémy řešily. Každý předchozí režim tento problém vyřešil, jen tento režim přešlapuje na místě.
21. 8. 2017 17.05; Woltr
Jelikož je Walter na blacklistu pana WD, zkusím se prezentovat jako Woltr. Uvidím jestli jde o původní blokaci termínu Walter anebo byl WD tak bystrý popř. měl ihned info na mobil. WD je ... !
21. 8. 2017 22.05; X Man
Waltře, oni jsou i staří páni na dostatečné IT úrovni ,byť se to nepředpokládá,aby včas zasáhli. S tím počítej a nekapituluj.Nicméně, až se admin počase uklidní, rádi tě na diskusích tady zas uvidíme.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik