Náhradní banner

Diskuse ke článku Staré šaty Potyšové jsou kvalitní

14. 8. 2017 17.33; Walter
Admin: protože autor neví, jak se Filip Dembicky jmenuje (nazval ho Mr.Dembinský), je mu celý příspěvek zrušen. Jinak se jednou podepisuje jako Walter, podruhé jako Pepa.
15. 8. 2017 17.47; Walter
Vzdávám to, WD je rychlejší. Pane WD můžete jít na pivo. Prohrál jsem bitvu, snad ne válku o právo se zde vyjadřovat.
16. 8. 2017 20.12; Petr Stach
Boj, s touto HYENOU, jsem ukončil, když dostala trafiku od orlovských socanů. Oblékaná chodila hrozně i když dělala na BD i poté co byla zvolena. Mstít se za to, že za nicnedělání na BD, jako nejvýše vzdělaná osoba (s koupenýmí falešnými tituly PhD.), dělala za plat fakturantky je ubohé. Možná se té krávě již otevřeli oči a ať chodí třeba v pytlích od brambor, mě už nezajímá. Koneckonců, abych jen nekáral a nehanil, údajně, zaměstnanci místa kdy nyní šéfuje jsou vcelku spokojeni. Stejně si ale myslím, že na její místo byla vhodnější J.B. Politika je politika a v Česku to platí dvojnásobně. VIVAT POTYŠOVÁ alias RUDÁ RENY
16. 8. 2017 20.17; Petr Stach
Ještě jsem zapomněl do příspěvku dodat, že tato osoba si na mě najala fyzickou likvidaci v době mých sporů s ní. Důkazy na to mám, tak si uvědomme, co za svini to je.
17. 8. 2017 15.38; Občan
Možná ji teď křivdíte,možná se ta paní polepšila, když teď nově šéfuje nově vzniklé buňce Orlovské KDU-ČSL, ti to mají v popisu práce,být lidem a hlavně sami sobě nápomocni,viz Szkandera.
17. 8. 2017 15.45; Walter
prubnu, jestli WD náhodou nespí wink.png. Potichu. Vážení, není vám divné, že mi pan WD smazal příspěvek jen z důvodu chyby v příjmení F.D., ale u pana Stacha už není tak ostražitý i když používá slova, která já bych nikdy nevyřkl? Hyena, Kráva, Svině apod.? Udělejte si prosím obrázek o tomto společenství až se budete rozhodovat komu dáte slovo ve volbách . A propo; Petro (Jenčmionková) všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku. Ať jsi v poho jako do teď. lol.png
17. 8. 2017 15.56; Alena
pro Waltera: Jsi dost umouněný svou existencí. Stach se do Danělišyna nenaváží, ale drží se tématu, kterým je Potyšová. Chápu, že to nechápeš, ty troubo.
17. 8. 2017 16.09; Walter
Aleno možná jsem trouba, ale přečti si pečlivě můj příspěvek ke kterému jsi se vyjádřila a zjistíš, že jde o něco úplně jiného. Vím, že WD., FD. a PS je jedna skupina. Je mi jasné, že se PS nikdy nebude navážet do WD, ale meritum v tomto mým předchozím příspěvku je o něčem jiném, než si pochopila Alenko. Jinak nerozumím tomu , že jsem dost umouněný svou existencí. Vysvětli mi prosím (Alenko) , jak jsi to myslela. Jak to má chápat trouba Walter.
18. 8. 2017 9.59; Petr Stach
Pro Waltera: Pro každou osobu, používám přirovnání jaké si zaslouží. Já s touto osobou denně pracoval 10 let. Dle mého názoru, by na tato přirovnání mohla být paní "doktorka" hrdá. Jsou to samá užitečná zvířátka prospěšná pro lidi. Hyena, žere mršiny a loví slabé jedince, kráva dává lidem mléko a maso a svině, dává taky maso. Znáte jiné užitečnější zvíře? Jen mě napadla slepice, drůbežího se taky spotřebuje dost. A až se budu rozhodovat komu dám slovo při volbách, tak asi na Tvou radu Waltere budu volit KDU-ČSL, když tam teď vstoupila "doktorka" lol.png. Nezapomínej, kabátníci s hroší kůží své povahy nemění a hodnoť lidi, které znáš a né ty, o kterých víš z doslechu. A já tu svini poznal moc dobře a proto ta krásná zvířátka v jejím přirovnání. A nakonec Waltere, já nekandiduji nikam, tak pro občany Orlové prosím nešiř poplašné zprávy.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik