Náhradní banner

Diskuse ke článku Tip na výlet za uměním

13. 8. 2017 8.00; Horal
Rozhovor s prof.Kolíbalem byl i v Radiužurnálu. No škoda, že Orlová na tak významného rodáka zapomíná. Hlavně, že vedení města získá informace na výstavbu průmyslové zóny v Orlové v některém z dalších výletů do Crikvenice atd.
13. 8. 2017 16.16; Walter
Ale vždyť vy víte, že udělení čestného občanství prof. Kolíbalovi bylo vynuceno. Typická znásilňovačka. Bohužel se zastupitelé ani nesnažili vyrovnat s důvody udělení čestného občanství, to je mírou zaslouženosti o rozvoj Orlové. A to ještě mírou významnou. Stačí, když se v Orlové někdo narodí.
13. 8. 2017 18.00; Horal
to vím, ale návrh na udělení čestného občanství nešel od lidí z vedení města.
13. 8. 2017 18.27; Walter
No právě, asi věděli proč. Nakonec ustoupili i když věděli že k udělení je zapotřebí trochu více. Sám prof. Kolíbal ani neví, že se stal obětí nechutné hry. Kolikrát se prof. Kolíbal zmínil o Orlové před rokem 2015? Nevím o takovém případu. A po udělení čestného občanství se najednou zmíní o Orlové v GENu třikrát v jedné minutě. Není to podezřelé? Paradoxně teprve teď začínají jeho zásluhy aspoň tím, že si na Orlovou vzpomene v nějakém pořadu. Aspoň, že tak. Možná, že si nakonec to čestné občanství opravdu sám zaslouží.
13. 8. 2017 23.30; Filip Dembický
Idiot jménem Walter (všimněme si, že se jedná o další zbabělý anonym) nechápe, že existuje vícero důvodů, proč udělit čestné občanství a že principem tohoto institutu není pouze a jedině to, jak dlouho dotyčný žil v daném městě. Je to také určitý výraz poděkování osobnosti, která prezentovala Orlovou i ČR v zahraničí a dokázala něco víc, než zapšklý, zahořklý a anonymní zbabělec Walter. Pořád se hovoří o tom, že mladým lidem chybí vzory, osobnosti. Profesor Kolíbal takovou osobností je, inspirativní, cílevědomý, neohnul hřbet. Žádná z těchto vlastností však není v bolševické Orlové přijímána pozitivně, proto je Walterův myšlenkový fekál pochopitelný.
15. 8. 2017 17.44; Walter
Nóóó, tak to je fičák. Nestačí mi rychlost editace. W.D . je i ve svých letech ve formě. A jde na poslední příspěvek, jestli už to stihnul.
15. 8. 2017 17.49; Walter
K A P I T U L U J I. sad.png
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik