Náhradní banner

Diskuse ke článku Starosta tančí tak, jak mu pískají

8. 8. 2017 14.54; Pozorný Občan
Již před delší dobou (snad více jak rok) se uskutečnilo setkání občanů s panem starostou a osadním výborem. Nyní pan předseda výboru ani nedorazil, mnozí místní obyvatelé ho neznají a občané ani nevědí,kdy se setkání výboru konají!!! Také z toho byla reportáž jak se oblastí Zimného dolu a Lazů pan starosta prochází a diskutuje s občany co se všechno opraví... a nic. Nyní se to opakuje. No uvidíme, jaký bude výsledek.
8. 8. 2017 19.31; Kiki
Pan starosta se chová přesně tak , jak se starosta chovat má. Snaží se v dobré víře vyhovět všem, kdo o to požádají. Má toho prostě moc. Jen pan Waldemar Danělyšyn, který pro občana neudělal nikdy nic bude prudit a prudit a prudit. Ruku na srdce, choval se někdy Danělyšyn vůči občanům podobně vstřícně jako pan starosta Kuča mladší?. Nikdy. Pan Danělyšyn jen neunáší svou prohru.
8. 8. 2017 20.26; Alena
Přečetla jsem si článek 3x, autor starostu chválí, ukazuje jenom, jak,dle lidí tam bydlících, vypadá Zimný důl.
8. 8. 2017 22.42; X Man
Tady jsou vidět vztahy k hodnotám. Lazy, většinou majitelé nemovitostí, si založili svůj OV a bombardují město požadavky až ultimáty.Většina anonymních družstevníků obou Orlovských družstev, kterým de iure nic nepatří,mlčí, ačkoliv tu v Orlové-Lutyni jsou občanskou majoritou (většinou), si nezaložili nic a na setkání se starostou(místostarostkou), kašlou.Pak dochází k anomáliím,že sídliště o 6-7 tis.obyvatelích, např.(V.etapa),z rozbombardovanými chodníky a příjezdovými cestami si neprosadí nic.Udivuje mě, že např. ing. Hrádek,člen zastupitelstva,občan V. etapy,nekoná. Jako X man jsem před 2-3 lety oslovil SMO, ve věci vegetační džungle,bo mě to sr.lo, kdy se pomalu nedalo projít po městské komunikaci směrem k hospodě Pod Lipou a přerostá vegetace byla pořešena ke spokojenosti i letitých starousedlíků a je to tam ošetřené.Díky Ti SMO.Otázka je, jak se starosta zachová k zonvuvyasfaltoávní ul. F.S.Tůmy, denně tam projede stovky až tisíce aut,jejichž nápravy trpí.To se projeví na peněžence majitelů.Atd a etc.
9. 8. 2017 9.10; X Man
P.S. Omlouvám se ing. Hrádkovi,že jsem ho povýšil do funkce zastupitele.Není to pravda.
9. 8. 2017 9.22; Pozorný Občan
Pro X Mana: pan ing. Hrádek není členem zastupitelstva města. A vyjádřil jste to vše v první větě. Rozdíl postojů občanů je především ve vztahu k hodnotám a přístupu..! Pro Kiki: Nejspíš pracujete na úřadě,ne..? Pan W.D. starostou nikdy nebyl tak nelze srovnávat co by dělal nebo jak by se choval. (v mnohém s panem W.D. nesouhlasím, ale znám ho) A pan starosta Kuča ml. jen toho moc všem naslibuje a nic. Je však pravdou, že okolí (radní, zastupitelé) mu nepomáhají, protože poznali, jaký skutečně je.
9. 8. 2017 17.23; Horal
Na setkání se starostou na V.etapě přišlo pár lidí, veřejnost nechodí ani na veřejné zasedání zastupitelstva. Takže potom je zbytečné nadávat! Jinak mám pocit, že vedení města chystá projekt Revitalizace V.etapy. Taky existují petice, stížnosti a podněty, kterými se musí MěÚ zabývat!
9. 8. 2017 17.26; Tonda
Pan starosta má problém uhlídat na náměstí ty dva staré bagry a jednu Tatru ve strašném stavu, a pár dělníku co pracuji jen někdy.Takže to náměstí bude tak za pět let s tím tempem.
19. 8. 2017 11.23; Nikdo
Správný politik ČSSD:"Nikdo nedokáže splnit to, co dokážu slíbit já!"
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik