Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak se bránit šikaně policie

2. 8. 2017 17.22; Občan
Hm, toto doporučení pana WD je zcela zcestné a ohrožující rodinný rozpočet rodiny. Vy čtenáři těchto (prostoduchých) stránek, pokud nechcete splakat na vejdělkem , navrhuji, kontaktujte velitele státní nebo městské policie (samozřejmě v Orlové) a poptejte se co oni na TO. Já to udělal a všechno je jinak než prezentuje WD a stránky D-fends nebo co jsou zač. Pan WD tímto jen škodí a škodí nám občanům. Například jsem se dozvěděl takovou zajímavost, že při preventivní dopravní kontrole policajtů české republiky nemohou požadovat po řidiči vozidla občanský průkaz do chvíle, kdy je řidič podezřelý z dopravního nebo jiného přestupku. Toto se naopak nemůže údajně stát obecní policii protože ta může zastavovat vozidla jen v případě kdy je řidič vozidla nebo osoba ve vozidle podezřelá z přestupku a potom může strážník chtít občanský průkaz automaticky . Sleduji podobná témata a například Judr. beran se taky vyjadřuje k problematice dopravy jako odborník a co názor tak mimo realitu. Doporučení WD vám všem tedy škodí.
2. 8. 2017 23.02; Omar
Občane! Nepřeji ti nic zlého, ale asi nemáš auto anebo jsi někde v řetězech. Poklepej si na hlavu a možná se vzpamatuješ.
2. 8. 2017 23.14; X Man
Všichni, kdo ctí zákony této republiky a chovají se jako zodpovědní občané, nemusí mít obavy z šikany ze strany policie, ať té či oné.Výše uvedená doporučení jsou návodem pro hovada, které mají černé svědomí.Je to jen ukázka bezbřehé demokracie.
3. 8. 2017 9.13; Občanka
K X Manovi. Je Vám jasné, že jste se Vaším příspěvkem do diskuse představil? Asi není.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik