Náhradní banner

Diskuse ke článku Chtěla mne kopnout do ledvin, ale místo toho mi udělala radost!

12. 7. 2017 16.29; Míša
Vidíš, vidíš Mášo. Já ti to říkal. Připosrancům kteří před 89. skákali jak režim pískal narostl hřebínek. Z servilního jedince se stal mravokárce.
13. 7. 2017 7.41; Jiřík
Pane W.D. kdyby jste udělal pro město alespoň desetinu toho, co Pustelníková. Ovšem u Vás je to jinak, Vy jste se vždycky snažil jen nakrást pro sebe a ostatní Vás nikdy nezajímali. Naopak Vy vždycky pouze špiníte a pomlouváte právě ty, kteří dělají něco i pro druhé. No máte už věk, tak doufám, že Vám někdo nedá "přes držku" za ty Vaše roztomilé aktivity.
13. 7. 2017 10.39; Antikomunista
Celé československo bylo vděčné komunistům, co pro jeho občany "udělali". A zase budou na koni. Danělišyne jsi orlovský Don Quijote de la Mancha. Lidi s tebou souhlasí, ale nebudou si pálit prsty. Co když budou pozváni k nějakému korýtku se šlichtou? Pokračuj, ať je rozmělníš na sračku.
13. 7. 2017 16.16; Josef
Zajímalo by mě antikomsto kteří lidi s wd souhlasí anebo spíše kolik jich je když v orlové vyhráli volby právě komunisti. Takovýchto ukřivděnců jako jsi ty a podobní v orlové moc není. A víš proč? Protože komunisti nekradů a starají se i o jiné. A občan orlové to ví proto jim dá vždy hlas. Bohužel pražští kavárenští povaleči tvého typu budou muset o dům dál nejlépe do prahy. Bude jim tam líp.
14. 7. 2017 16.15; Holička
Tak to tu ještě nebylo.Důchodcovský fajt.Ale není se čemu divit, když wd dostával čočky od mladších politiků (ječmina,kuča.galia ad.)tak se raději zaměří na jemu starší. Nakonec ten kopanec od máši nezasáhl ledviny ,soudím podle wd reakce,ale o mnoho bolestivější a choulostivější partie.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik