Náhradní banner

Diskuse ke článku Ten dělá to a ten zas tohle (Nenechte si ujít srandovní věci, opravdu!)

28. 6. 2017 16.54; Josifek
Nechtěl jsem, ale musím. Tyto slinty nelze jen tak nechat existovat. Pan Danělišyn, pokud to psal, je zase mimo. Upřednostňuje nějaké WHO před problémy našeho města. Na akce úrovni WHO nechť deleguje své (fousaté děcko)pana Bc. F.D.. F.D. si dá skleničku šampáňa , možná kaviárovou drobnůstku rautu, ovšem uvědomte si , že tyto akce jsou pouze pro lidi, kteří se rádi pohybují v prostředí honorace a nechtějí v podstatě řešit problematiku na komunální úrovni. Žádné výsledky z těchto (mezinárodních) akcí nejsou přínosem pro naše město. Tlachá se tam o ničem a jde jen o zisk peněz pro příspěvkové organizace, které nic pro naše město neudělají jen chtějí sosat a sosat a sosat a sosat. OBČANÉ, NEVĚŘTE TĚMTO STRÁNKÁM A ZVLÁŠTÉ W.D. F.D. Nemají dostatečný intelekt k tomu, aby naše město posunuli dále a něco vytvořili. Minulost je dohnala (zvláště W.D. ) jako zloděje, DEJTE OD NICH RUCE PRYČ. HLEDEJTE JINÉ ALTERNATIVY. A vězte , kůň který zdechá, kope a kope a kope. A to jsou oni. Nemají vám co nabídnout. ZDECHAJÍ
28. 6. 2017 17.48; Filip Dembický
Říká zbabělec, co se ani neumí podepsat vlastním jménem. To se ti kritizuje, Josífku. A nějaké WHO problémy nejsou nějaké, jsou konkrétní a týkají se nás všech, Tebe i mě. Orlová se nikam neposune právě pro takové, jako jsi ty, kteří jsou zahledění do sebe, zbaběle kritizují z anonymních pozic, nejsou schopni přinášet alternativy, jen nadávat těm, co je ukazují, navrhují a přinášejí.
28. 6. 2017 18.24; Orlovak
Josifek Hajek ??????????????????????????????
29. 6. 2017 10.23; Horal
Nechápu proč naší radní nespolupracují v odpadech v projektu s Havířovem, Karvinou a Veolii a raději jezdí učit do Crikvenice tamější kamarády, co dělat s odpady? Jaký je to přínos pro Orlovou?
29. 6. 2017 23.40; X Ma
Josífku,jestli tady někdo plantá páté přes deváté a chybí mu nedostatek intelektu,jsi to Ty.Za prvé,WHO jak uvádíš,je World health organization,Světová zdravotnická organizace a nevím,že by se v ní fousaté děcko nějak angažovalo.Za druhé,pokud jsi zastupitel,tak se raději zabývejte hroutícím se systémem zdravotní péče v okrese Karviná, potažmo v Orlové,abychom se po pázdninách všichni nedivili.
1. 7. 2017 17.46; Josífek
X Ma, tak s tím intelektem na tom budeme asi stejně, já možná o něco líp. Pokud mi "chybí nedostatek intelektu" jak píšeš, je to pořád lepší než kdyby mi chyběl "dostatek" intelektu. Doufám, že chápeš rozdíl. Co je WHO mi nemusíš vysvětlovat, četl jsem článek na těchto stránkách a tam je to napsané. No a taky jsem netvrdil, že se v ní F.D. nějak angažoval, ale že by mohl být delegován. Tak si ujasni kdo plantá páté přes deváté a jak je to mezi námi s tím intelektem. A když máš starost o zdravotní péči v okrese Karviná, zeptej se WD nebo hlavně FD proč se konference WHO v Ostravě nezúčastnili, když je všechno špatně a oni chtějí pro Orlovou to nej.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik