Náhradní banner

Diskuse ke článku O letním koupání v Orlové (opět a znova)

23. 6. 2017 18.35; Štěrba
Pane Dembický. Máte pravdu, bylo by vhodné s koupalištěm něco dělat. Já osobně to dělal od roku 1994 do roku 2001, kdy mi skončila smlouva. Roční provoz nejen koupaliště, ale i minigolfu a restaurace stál město cca 1 mil. Kč. V roce 2001 se však našli tací, jako je pan W.D., kteří si příhráli bez výběrového řízení provoz koupaliště na svou stranu, tedy SMO a najednou finance na provoz vyskočily na 5 mil. ročně. V roce 2001 bylo předáno SMO plně funkční koupaliště s automatickým provozem, kdy strojník pouze kontroloval stav techniky (znalecký posudek při předání). Jak to vypadá dnes? Podobně, jak v roce 1994, kdy jsem jej přebíral s tvrzením, že z bazénů se ztrácí voda, protože jsou děravé. Bazény drží dosud, je to jen o tom, že byla zanedbána údržba technologie strojovny a údržba areálu a budov. O areál, kde v bazénech je objem 3400 kubíků vody se měl starat někdo kvalifikovaný. No takhle jednoduše přišla Orlová o koupaliště s pomocí a přispěním W.D.- ověřte si to. Kamarádi W.D. byli první, kteří utekli.
23. 6. 2017 19.49; Řadový Občan
to jako opravdu p.Štěrba ?copak opravdu do čeho se začne cpát politika končí jen špínou...
24. 6. 2017 21.52; Štěrba
Pokud máte zájem o přesné informace k provozu koupaliště od 1994 do 2001, pak si napište na sterba(zavináč)sterba.cz. Tyto informace a hodnoty nejsou tajemstvím a klidně Vám budou poskytnuty ke srovnání s provozem od r. 2001. Nevím, proč je W.D. nezveřejní, když je rovněž má k dispozici, protože celou dobu se provozem koupaliště pod mým vedením zajímal. Po převzetí SMO ovšem jeho zájem o informování veřejnosti zmizel. Ano, skutečně jsem napsal na tyto stránky a jsem Jan Štěrba. Bohužel, řadový občan má pravdu. Kde se začne cpát politika a různí taky politici, tak výsledek je nasnadě a soukromé zájmy politiků ve vlastním zisku se jasně projeví - viz. zdevastované letní koupaliště.
25. 6. 2017 16.48; Pepa
Ach vy dva odbojáři. kdyby vás lidé neznali, budiž. Ale lidé vědí co jste vy dva zač, co jste dokázali za vašeho působení v orlovské politice a proto těch 1000 čtenářů za den a půl znamená pouze náhradu za bulvár Blesk nebo Aha. Bohužel se obávám, že orlovským pohlavárům neležíte v žaludku, ale jen tam, kde strava opouští tělo a padá do záchodové mísy. A za slib si zodpovídají oni sami. Tak nemějte péči a starejte se, až vy sami budete někdy něco slibovat, ovšem to se asi bohužel pro vás, nikdy nestane.
25. 6. 2017 17.29; Kuba
Pepo, musíš mít nasrané nejen v kalhotách, ale i na hlavě. Kdybys tomu, co jsi napsal, věřil, tak to tu nečteš vůbec a nefilozofuješ. Lidi, posílejte mu hajzlpapír, ať se trochu vylepší. Smrdí hrozně!
26. 6. 2017 10.38; Pavel Wilczek
Pane Štěrbo, výborně.
26. 6. 2017 11.36; Plavčík
Cyp cypovi rozumí.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik