Náhradní banner

Diskuse ke článku Napsali jsme panu A.Babišovi

16. 6. 2017 13.09; Smíšek
Tak to je zatím vtip dne. Žalovníčci prosí pana Babiše, aby si došlápl na naše zastupitelé. Kluci, vy buď musíte hulit nebo alespoň chlastat. Nechce se mi věřit, že byste takovou hovadinu vytvořili za střízliva. Těším se na vaší účast na zastupitelstvu po volbách. To se teprve zasmějeme.
18. 6. 2017 23.21; Filip Dembický
Když se bojíš napsat vlastní jméno a příjmení, stěží dojdeš na záchod (vysvětlení = jsi tak předem podělaný, že to nestihneš), natož na jednání zastupitelstva. A teď k obsahu: je logické, že by centrum strany mělo vědět, co se děje na lokální úrovni a jak dotyčná sekce pracuje/nepracuje. Od fanatických obdivovatelů se Babiš nedozví, jaké hovadiny tady Jenčmionková a další rychlokvašky dělají. Snad ti to tak stačí, zbabělče.
24. 6. 2017 17.17; Rejpal
V čem spatřujete hovadiny, pane Dembický ?
24. 6. 2017 17.35; Řezník
Sorry jako, Rejpale, ty opravdu jsi vykastrovaný, myslím mozkově. Pohlavní žlázy ti ale asi fungují, když tu Jenčmionkovou zbožňuješ. No jo, je to kus pěkné, macaté baby, to beru. Ale chtěla by tě? Máš něco, co bys ji mohl nabídnout? Prachů má dost, politika ji živí asi víc než tvůj džob, pokud nejsi havířský rentista a nemáš dvě auta, chatu a naspořených 20 melounů.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik