Náhradní banner

Diskuse ke článku Chvála Kontrolnímu výboru, Gondekovi a Ing. Hrádkovi zvlášť!

13. 6. 2017 16.22; Rejpal
Že zrovna vy, jeden z tunelářů městské kasy prostřednictvím SMO tak kritizujete studie a projekty, které, ač v šuplíku, něco přinesly a přinesou. Nevytvořila se Zimovůdka, nebo koupaliště zrovna i za vašeho působení v komunále ? Lidé bděte před lhářem a demagogem W.D. !!!!!
13. 6. 2017 17.41; Filip Dembický
Koukněte, anonymní ubožák! Velmi statečné prohlašovat o WD, že je lhář, tunelář a demagog, když si dáš přezdívku Rejpal. Čeho se bojíš? Svědčí to o nulovém psychickém zdraví a zbabělosti, chudáčku Rejpale, snad se brzy zotavíš, ale to je nejspíš vrozené, takže se budeme k Tobě chovat shovívavě.
13. 6. 2017 19.36; Petr Stach
Nakopal bych ty anonymisty do prdele, Rejpale, přijď nastavit zadek do Pětky. Doporučuji udělat povinnou registraci lidí, kteří zde vkládají příspěvky a budeme mít od buzíku typu Rejpala klid. Neuznávám lidi, kteří píšou fantasmagorie pod rouškou anonymity. Mohl by sis Rejpale podat ruku s Dlabajou.
22. 6. 2017 16.27; Rejpal
Sprostý Stachu, vy jednou dostanete takovou nakládačku a nebudete ani vědět od koho. Lidi mají dobrou paměť na vaše sviňárny.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik