Náhradní banner

Diskuse ke článku Jenčmionková odešla ze zastupitelstva"nahá"

26. 5. 2017 20.37; X Man
Pozorní občané musí pochválit vystoupení Mgr.Brňovjáka, který, ač s ním cloumal adrenalin,našel z právního hlediska skuliny v projednávaném bodě programu, poukázal na ně a za odvahu ostře se vyjádřit a oddálit tak události, které by se mohly městu v budoucnu vymstít.Vrátil de fakto politickou reprezentaci města do reality.Palec nahoru.Vidina rychlého zisku v podobě 245x9500 Kč ročně do městské kasy je sice lákavá,ale náklady na eventuální soudní spory s majitelkami soukromých školek,ktreré by se mohly "šprajcnout", což nebylo bohužel zmíněno Brňovjákem,by mohlo vést k letitým právním sporům, jak to vidíme např. u SMO s nejistým výsledkem.Na závěr bych chtěl pochválit L.Cibulku za promtní zveřejnění videozáznamu a dokonce za kvalitní audiostopu.
26. 5. 2017 20.48; Bazilišek
Ty jsi vůůůůl smile.png. Vůl roku !!! smile.png
26. 5. 2017 23.01; X Man
Užs nám Bazilišku tady chyběl na diskusích.Máš resty.Ale vážím si Tvého názoru.Je to pro mě vyznamenání,sice starosta mě neocení, taková cena se v Orlové jen tak neuděluje, jako 1/29800. lol.png
27. 5. 2017 16.52; Rejpal
Školky budou stejně městské a Jenčmionková bude příští starostkou lol.png
13. 6. 2017 22.07; Filip Dembický
Jenčmionková příští starostkou? Tak to tady rovnou můžeme všichni zabalit. Odborně neschopná, politicky všehoschopná, lidsky naprosto arogantní, přehlíživá a vysoce konfliktní. Taková dáma má šéfovat městu? Co kdy ve svém životě dokázala, že se chová ke svým kolegům-zastupitelům, úředníkům a potažmo všem občanům města, jako k odpadu? Úcta, pokora, snaha o kompromis, konsenzus, to všechno je této rádoby železné lady cizí. Aspoň dostala pořádný výprask na mimořádném zastupitelstvu, ještě pár takových vystoupení a odkope se úplně.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik