Náhradní banner

Diskuse ke článku Kdo rychle dává, dvakrát dává, ale ….

23. 5. 2017 17.30; Pozorný Občan
Přece jim nic nebrání, aby zřídili městské školky v nevyužitých prostorách městských budov (např. škola na ul. Polní, bývala zvláštní škola) a třeba se rodiče rozhodnou pro novou školku s nižším školným. Určitá pestrost nabídky je vhodná i v tomto směru (tak jak jsou základní, střední i vysoké soukromé školy). Každý rodič si tak může vybrat. A jestli jim město platí nějaké dotace nebo údržby zahrad a hnutí ANO to vadí, tak proč při schvalování rozpočtu to paní místostarostka Jenčmionková nevyškrtla z rozpočtu...???
23. 5. 2017 17.31; Občann
Sama paní místostarostka navrhla materiál stáhnout pro jeho právní a jiné nedostatky.Není pravda,že nebyla vůle tento bod programu prohlasovat.Byla,ale sama RM jako předkladatel si nebyla jista,co je správné.Pravá ruka neví co dělá levá a to je celý problém koalice.A faráři s Potyšovou se jenom smějí.Jejich čas přichází a Potyšová se nenápadně mstí.Tak to teď na radnici funguje. Hanba,styd.
23. 5. 2017 18.12; Pozorný Občan
Tak materiál má nedostatky a hnutí Ano se svou místostarostkou kritizuje ostatní zastupitele??? Tak to by se zbývající strany zastupitelstva měly na příštím zasedání pořádně ozvat!!! Možná i zařvat! lol.png
24. 5. 2017 0.08; X Man
Z mého pohledu, kdy město v nějaké nepochopitelné euforii poskytovalo svůj majetek k soukromému podnikání pár osob v Orlové v oblasti mateřského školství a toto dotovalo,nastala doba , kdy se všechno přehodnocuje..Že radnice tápe, je jedná věc,ale na druhou stranu se věci posouvají.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik