Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak se jim tady žije? (I)

13. 5. 2017 22.31; X Man
Z principu májí vždy nějakou moc ti, kdo zvítězili u "demokratických " voleb.22% účast občanů nezmiňujme, je to otřepané ( v Orlové). Marně tu pláčeme nad tím,jak by to mělo být nějak jinak a nechodíme k volbám.Jenom takový postřeh.. Dnes jsem se projížděl po Orlové z nudy a měl jsem tu čest vidět, jak náš strosta vyjížděl na hlavní ulici od svého bydliště ve svém černém SUV Hyundnai a periferně a ve zpětném zrcátku jsem zaregistroval,jak volá fyzicky z mobilu.Trochu mě to zarazilo, že osobnosti jeho formátu a v automobilu této značky nepoužívají Bluetooth, bezdrátovou komunikaci, kterou vynalezla firma Ericsson už v r. 1994 a tím pádem prušuje...Abych se z toho duševně vzpamatoval, musel jsem si posléze zajít na pivo do nejmenované Orlovské hospody a srovnat si demokraticky myšlenky, jak to v tom našem obyčejném voličském a občanském živitě chodí.
19. 5. 2017 12.46; Tonik P.
Obyčejný volič chce po směně zaparkovat, zajít si na bazén po těžké dřině,normálně nakoupit,(ne u vietnamu) zajít do lesa,večer zajít na jídlo do rastaurace,nějak se kultůrně vyžít atd..., všude to je možné jen ne v Orlové. Orlová město k útěku.
22. 5. 2017 17.52; Rejpal
Toníku P., je k neuvěření, co všechno po těžké dřině chceš stihnout. Fandím ti ale smile.png
22. 5. 2017 20.58; Petr Stach
Po tom, co Sobotka předvádí za poslední měsíc je jasné, že si socani na všech politických úrovních bez postihu mohou beztrestně dělat co chtějí. A já blb je 4x volil. Nejraději bych si nafackal.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik