Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak se nám v Orlové žije (II)

30. 4. 2017 23.46; X Man
Město Orlová se tímto dostává na úroveň třetí ligy, kdy například obec Rychvald uveřejňuje videozáznamy z průběhu jednání ze zastupitelstva bez skrupulí a v ničem netratí. Vieozáznamy on line z jednání Orlovského zastupitelstva se staly v Orlové zapovězenými, nevím na čí popud,ale rodina Cibulků má na to dostatečné možnosti, aby nám občanům to zpřístupnila.Blok v jejich snažení nehledejme u Cibulků, ale ve vrcholných politických patrech Olrovské politiky,kteří chtějí mít celkový náhled nad děním v Orlové v podobě "rajské zahrady na zemi" a právě proto videozáznamy utli.Neberme v potaz,že se na jednáních zastupitelstva často zastupitele svými vysoupeními ztrapní, to patří k věci a rozumní občané si to přeberou.Jednoduše,patří to k transparentnosti a město by k tomu tak mělo přistupovat.Cítím tu primárně nedostatek dobré vůle za strany zastupitelů.Je to vše nehmotné, nestojí to nic a naopak dá se na tom hodně( na transparentnosti) politicky vydělat.
1. 5. 2017 10.11; Man
No ještě že mají tyto stránky X-Mana. Krom něho se tady už nikdo ani nevyjadřuje.
1. 5. 2017 10.58; WoMan
Jenomže nevíte, že lidé, kteří chtějí něco napsat, jsou penězi umlčováni, aby nepsali. Ale jak to udělat, aby orloviny nečetl nikdo, to nevím. Sama se občas(1-2x za den)tady podívám, abych náhodou nepřišla o něco.
2. 5. 2017 11.26; Pazneht
Pane X Mane opravdu nechápu, kde jste na takový nesmysl přišel. Z čeho vaše tvrzení, o tom, že videozáznamy ze zastupitelstva byly zrušeny, pramení? Kdyby jste uměl hledat, tak zjistíte, že videozáznamy ze zastupitelstva jsou zpřístupněny na internetových stránkách města. Zde se o tom můžete přesvědčit: http://www.mesto-orlova.cz/cz/mesto/videokronika/100-xx-zasedani-zastupitelstva-mesta-orlova.html
2. 5. 2017 13.46; X Man
To už je po Tirpitzu druhé závažné pochybení a tak mi nezbývá, než si osobně udělit BAN (lidově vykopnutí)na neurčitou dobu z diskusí na těchto stránkách.Paznechte, díky za upozornění.
2. 5. 2017 14.23; Pazneht
Rádo se stalo smile.png
4. 5. 2017 7.22; Janíček
Paznehte, proč je záznam ze zastupitelstva kdesi v kronice a navíc v oddíle (nebo jak to nazvat) O městě, když všechny ostatní informace o ZM jsou v oddíle Radnice, proč to není v menu > Radnice > Zastupitelstvo města > Video ze zasedání? Každý chytrý jak radio, poučovat to jo, ale robota na ho...
9. 5. 2017 16.00; Rejpal
Janíčku, protože proto. Všechna videa jsou ve videokronice. Škoda, že se nenajdou ty z let minulých, když ještě fungovali Michalík, Sliwka, Danělišyn, Šajar - to mohla být prča.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik