Náhradní banner

Diskuse ke článku Čtenáři ORLOVIN tvoří různorodou spleť

14. 3. 2017 18.05; Čtenář
Vaše sčítání je dokonalé a sami víte, že fantasmagorické lol.png
14. 3. 2017 22.05; X Man
Pokud se jdená o nováčky na těchto stránkách, jako např. dneska Sory Jako, budiž, pokud se jdená o Čtenáře a ostatní, nepište jen ve formě "výštěků", ale v logicky a gramaticky ucelených příspěvcích, ať celý svět vidí, že v Orlové se diskutuje na patřičné úrovni a diskutující drží,ať často skřípějí zuby nad úrovní autora,patřičnou niveau (úroveň). Ale celkově je to jen prázdné mlácení slámy do které jsem se bohužel zapojil i já.
14. 3. 2017 22.22; B.Willis
XMane, zase jsi pil?
14. 3. 2017 22.52; X Man
Toť všetečná otázka. Ale jak praví klasik, víno (pivo) je mléko starců, B.Willisy a jedná taková sondující vycházka po Orlovských hampejzech, vydá nad všechny statistiky Orlovin.
14. 3. 2017 23.05; Pozorný Občan
Chci to sčítání upřesnit. VO nejsou opozice,ale skrytá "koalice".Jen ještě taktizují,zda s ANO nebo s ČSSD.Jen se podívejte jak hlasují na ZM. Tyto 3 (2 ?)dámy už tuší,že je to jejich poslední zvonění,tak se snaží za každou cenu uchytit.Jsou prolhané,stejně jako celé VO. Takže souhlasím se Čtenářem.
14. 3. 2017 23.20; X Man
Pozorný Občane,udivuje mě, že se v Orlové, zaprděné díře ,obtěžuješ takovou vysokou politickou komunální matematikou. Ať to bude tak či onak, věci se stejně nepohnou.Možná třetí strany, kreré nejsou brány momentálně v potaz, jako třeba Erdogan ve vzdáleném Turecku pohne v dohledné době ledy nejen v EU, ale i potažmo v Orlové.To pak bude ještě složitější matematika.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik