Náhradní banner

Diskuse ke článku Pocta jelenům

2. 3. 2017 10.44; Anička
Pane Danělišyn vy jste na tom plese byl?Že máte takové informace!Já vás tam neviděla.Co jste vy pro takové lidi udělal za celý svůj život.Já jsem byla rozhodně spokojená.Vy těmto lidem nesáháte ani po kotníky.
2. 3. 2017 11.13; Zdenka
Aničko, vždyť on to, ten pan Danilišin myslí dobře.
2. 3. 2017 11.22; Jarmilka
Zdenko on to někdy pan Danělišyn myslel dobře?Kdy prosím tě??
2. 3. 2017 12.12; Zdenka
Jarmilko, já jsem to myslela tak, že on tomu nerozumí a asi mu vadilo, že se všichni dobře pobavili.
2. 3. 2017 16.57; Pán
No tak dámy, Vy jste snad na těchto stránkách poprvé? Vy nevíte, že tyto stránky již delší dobu slouží jen k ubohému pobavení u ranní kávy než k vážnému zamyšlení? Vy nevíte, že autorovy příspěvky jsou jen bezduché mlácení prázdné slámy? Nevzrušujte se. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A to autor je. Bude sranda, až se Petra nasere , zbaví autora svéprávnosti, ten se dostane do péče Renaty a bude pobíhat po některém z pečovatelských domů přestrojen ne za trotla, ale za ..., no však vy víte, takový ten TYDÝT lol.png lol.png lol.png. Buďte se jisté, že on sám by byl rád s mysliveckým idiotským kloboučkem na hlavě součástí dění, nechal se takto fyzicky i psychicky ponižovat, ale bohužel je úplně sám, nikdo o něj nejeví zájem a proto "slitujme se nad ním" on za svůj současný stav už nemůže. Petra už vypisuje formuláře.
2. 3. 2017 18.16; Jarmilka
Páne, vy se znáte s Petrou? Vždyť se s Renatou žerou, tak se nějak v tom motáte, co?
3. 3. 2017 7.00; Jaroš
Jarmilko,Pán to asi myslel tak,že se Petra s Renatou můžou žrát,ale Petra je místostarostka a Renata jako svým způsobem podřízený bude dělat,co Petra řekne.Nebo ne?
7. 3. 2017 8.45; Marie
Blahoslavení slabí duchem... wink.png, vyřizovat si účty přes slabé, osamělé...
7. 3. 2017 9.10; Dědouš
Marie, je mi 76let a slaboduchá jsi ty. Článek je úvahou a názorem a mně nepřipadá, že by mířil na ty účastníky. Jsi nevzdělaná a hloupá, stejně jako ti ostatní, kteří nemají schopnost pochopit, o co tady jde. Bohužel, takoví nechápaví blbci jako ty jsou všude. V našem věku jsme manipulovatelní, ale co nám zbývá? Nemáme síly protestovat - všechno se dělá pro naše dobro, i když nám to vadí a nechceme se podřídit. Jsme závislí na těch, kteří nás vozí, krmí, vyměňují nám prádlo a budí v nekřesťanskou dobu. Jak se můžeme ohradit, zaprotestovat, když ty baby se pak mstí. Nejde o nás, ale o ně.
7. 3. 2017 10.22; Danělišyn
Ano, jsou lidé, kteří nechápou můj názor. Rozumím i tomu, že v zuřivosti vůči mně si ani pořádně nepřečtou, co jsem napsal. Nemám jim to za zlé, prostě jsme každý jiný. Škoda, že k problému se neumí tito vrtalové vyjádřit. Jsou schopni akorát urážlivě zaútočit na mou osobu. Ale bojí se podepsat.
7. 3. 2017 11.48; Marie
Pane Dědouši,jen do mě!Jsem přece od Vás mladší, (sice o pár let),ale to nebo Váš věk Vám dává právo urážet? Nebudu Vám vysvětlovat více.
7. 3. 2017 21.01; X Man
Jak se tak dívám na ty záběry z bálu, tak těch seniorů tam byla drtivá menšina.Ke jsou ty časy, kdy se o zestárlé rodiče starali jejich děti.V dnešní době se stala péče o starouše lukrativní byznys.Osobně jsem se staral o svou matku od jejich 90 let,kdy byla ještě ready, do 94 let, kdy zemřela, doma,říká se tomu mezigenerační solidarita.Ale možná by nepohrdla takovou seancí, člověk nikdy neví.
7. 3. 2017 23.25; X Man
Dovětek.Je pochopitelné,že se město musí chovat obligatorně ( dodržovat zákonné postupy ) a směřovat věci v pozitívním duchu.Na druhou stranu, pokud se vyskytnou občané, kteří mají jiný názor na problematiku,tak je respektujme.Ono v Orlové dělat internetovou novinařinu není žádný med.Já bych navrhnul a starosta by se šíleně pochlapil,kdyby udělil cenu města Orlové za nejlepšího internetového kverulanta v Orlové.V tom bychom byli naprosté jedničky v republice, ale možná i ve světě.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik