Náhradní banner

Diskuse ke článku Nejenže nedostanou slevu, ale ani se nedozví, co se v kině hraje

21. 2. 2017 20.17; X Man
Za 5 Kč nemůže nikdo očekávat od Orlovských novin žádné zázraky.Škoda jen, že když tady byl Andrej Babiš nedávno v Koulovně a seděl s některými zastupiteli, nepadla všetečná otázka, jestli by nechtěl Orlovské noviny začlenit do mediální splečnosti MAFRA, jejímž je vlastníkem.Videozáznam v HD kvalitě pořízený v Koulovně kým asi,je kvalitní a je vidět,že když se chce, tak to jde.O fundované komentátory v Orlové, píšcí samé pecky by taky nebyla nouze a Orlovské noviny by šly na dračku.Z takto získaných peněz by se mohli důchodci válet v sametových křeslech Kina O zdarma.
22. 2. 2017 16.23; Klikačovci K MP
Jeden klikač dal během 12 minut 23x "velmi dobře". Statistika byla vymazána. Jiný klikač dal během stejného dopoledne během 8 minut 30x "špatně" A NIC. Všechno je v pořádku. Opravdu spravedlivá a hlavně ze strany autora NEZAUJATÁ anketa. lol.png lol.png lol.png lol.png lol.png lol.png lol.png lol.png
22. 2. 2017 17.09; Klikačovci K MP
Tak to byla opravdu rychlá, pohotová a hlavně spravedlivá reakce správce stránek k anketě MP. Doufáme, že správce nemá nějaké zdravotní potíže, protože udělat v nadpise za tak krátkou dobu již druhou chybu nebo spíše překlep (Ne sedm u počítaček v kuse) asi měl na mysli NESEDÍM u PC v kuse, což u něj nebývá zvykem, svědčí o? No nevíme o čem. Píše to snad někdo jiný než správce a autor anebo je nějak indisponován? To by nás opravdu mrzelo.
22. 2. 2017 17.15; Klikačovci K MP
lol.png lol.png lol.png lol.png Sony jako. Teď už to je OK. Jen aby to pochopili jiní.
22. 2. 2017 23.44; X Man
Proč tady zaplevelujete vlákno o něčem jiném diskuzí o nějakých anketách o městské policii? Že ty ankety jsou trotoidní a administrátorem debilně softwerově nastavené musí být Orlovským imbecilům nad slunce jasné.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik