Náhradní banner

Diskuse ke článku Slizká Jenčmionková "objevuje Ameriku "

13. 2. 2017 9.19; Občan
Pokud vím, prominutí poplatku za odpady není v Orlové nic nového, taky je to v poslední větě napsáno. V loňskem roce tuto věc navrhla tuším opozice a myslím, že dokonce KSČM,jestli se mýlím tak mě opravte. Ale chlubit se cizím peřím, to je pro ANO typické, proč to teda ta slavná koalice nenavrhla už loni?Socanům se to taky hodí do krámu,starosta Kuča myslím kandiduje taky do parlamentu.Ekonomicky, antiobčansky založené současné vedení města Orlová by normálně nemohlo schválit tuto věc( je to totiž ztrátové),proto to je opravdu populistické gesto.Až bude na webu ANO zveřejněna zpráva, že se začíná opravovat nebo rekonstruovat letní koupaliště, budu jásat a velebit kohokoli ve vedení města a Ječminkové seženu chlapa.
13. 2. 2017 13.22; ACH
Tak tyto stránky nejsou úplně k ničemu, mohly by sloužit jako seznamka - Ječmionková hledá chlapa? A já ženskou. Tak bychom to mohli dát dohromady, ne?
15. 2. 2017 0.05; X Man
V období populační krize, kdy se nerodí děti, jakožto budoucí přispěvovatelé do sobotkovských pokladen a lidé raději upřednostňují chov psů a koček,kteří nám do budoucna zajisté grandiozně přispějí do sociálního systému,krom obecního problému s vymáhámím poplatků od jejich majitelů, neuklizených hoven, pochcaného sněhu atc,to je to to, co mám komplikuje život.Nějaké osvobození od plateb za odpad pro občany pod jeden rok je jen malá záplata toho,co město navrhuje.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik