Náhradní banner

Diskuse ke článku Orlová - město, které chcípá

9. 2. 2017 18.57; Starousedlík
Zato ty jsi Danělišyne pro Orlovou přínos. Ještě pár takových jako ty a v Orlové bude liduprázdno. smile.png
9. 2. 2017 19.27; Danělišyn
Starousedlíku, nebudu ti tady nadávat (že jsi kretén a idiot, i když jsi to i to). Klasika u postižených: útočit proti mně. Doufám, že ses aspoň na chvilku cítil blaženě. Klidně si odplivni ještě jednou. Udělil jsem ti výjimku a nesmazal tě. Ale už to není originální, že za všechno špatné v Orlové mohu já. Asi to nevíš, že se o tom učí od základních škol, probírá se to na stranických schůzích, seminářích a poradách všech stupňů. Vidíš - já něco znamenám, ale ty patříš mezi koprofágní hovnivály (žereš své výkaly) a to už ti nikdo nevezme.
9. 2. 2017 20.47; Hovnivál
Pane Danělišyn,jste VŠ vzdělaný,již nejste nejmladší,opravdu musíte být vulgární a útočný,přímo sprostý,úplně pokaždé?Čtou si vaše stránky i vaše děti,vnoučata?Doufám,že radši ne.Idiot,kretén,postižený hovnivál žeroucí výkaly.Hm,opravdu vybraný skovník,jistě jste na něj hrdý.
9. 2. 2017 21.00; Danělišyn
Vážený Hovnivále! Omlouvám se, že jsem zasáhl vaší útlocitnost, ale žádný z výrazů, které jsem použil, není vulgární. Ověřte si to prosím (i na internetu). Že jste se - jako pravidelný čtenář sluníčkář - neozval dřív (v můj prospěch). Kdybych byl takový, jakým mne hovnivále (s malým h) děláte, tak bych vás poslal do prd.... Ale protože to tak není, tak mi vlezte na záda. To snad sežerete, bábovko zasr....
17. 2. 2017 13.20; Ovšan
Pane Danělišyne!Neznat Vás,tak si myslím,že je Vám nějakých 17-18 let.Ale,že Vás znám,tak to odhaduji na 1,5-2,00 promile.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik