Náhradní banner

Diskuse ke článku Velká mystifikace?

5. 2. 2017 12.44; Petr Stach
Nedoufáme, my družstevníci to už víme. Mystifikace občanů ze strany SMO, už se táhne víc jak deset let. Politici (i ti z řad družstevníků), na svoje bonusy z výsledku SMO, nedají dopustit. Pokud povolíme ve vedeních"Trojské koně", tak nás vždy sedřou a my se budem tvářit spokojeně. Na BD jsme se jednoho trojského koně zbavili(možná jich bylo víc, s jinými jmény) a je nám líp a práce je konstruktívní. Žádného pažravce a nefachčenka už tam nemáme. Rada by se měla zamyslet, zda by SMO, nepotřebovalo od těch tlučhubů a nefachčenků se odprostit.
7. 2. 2017 20.24; X Man
Reklamní dislplay byl přemístěn, pokud se jedná o ten popisovaný nad "starým" Priorem na budovu Meteor car Citroen, kde září reklamama na Citroen a Allianz.Je na správném místě,neboť oni jsou při penězích a mohou si to dovolit.
7. 2. 2017 20.40; Petr Stach
Jestli to není zase nějaká kulišárna, já tu tabuli taky viděl, jen, aby nezažalovali nynější představenstvo SMO, že tu tabuli prodali Citroenu zase pod cenou, to bychom prosoudili celý městský rozpočet na minimálně 10 let, při schopnostech právníků, kteří hájí práva občanů, s vidinou svých plných kapes bez ohledu na výsledek sporu.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik