Náhradní banner

Diskuse ke článku Talentovaný hlupák nebo neuznaný genius Galia

3. 2. 2017 15.37; Obdivovatel
Máte W.D pravdu. Je třeba zašlapat do země "vola", který ukáže, bohužel, pravdivou situaci. Na to tady ale není nikdo zvědavý. Naopak. Podpořme technopárty, zahulme, zfetujme se a uvidíme, že i Orlová může být růžová a popelnice můžou tančit. Takže, žádný pronájem Slovanu pro technopárty za 10 000 Kč, ale zdarma a povinně hulit.W.D. Jděte do prdele...
3. 2. 2017 15.53; LSD
Někdy i WD napíše pravdu. Orlová je špatné město. A v dohlednu to lepší ani nebude. Kdo může, odtud z toho smogu a bordelu utíká: Počet bydlících obyvatel k 1.1.2016 : 29 524. Zůstávají tady hlavně závisláci všeho druhu (na drogách, alkoholu, kouření, hraní automatů...), nemakačenkové všech barev pleti, důchodci...
3. 2. 2017 17.55; Vysvětlovač
Tady nejde o to, že se nemá proti drogám bojovat. Jde o to, že jsme do světa vyřvali, jaký tu máme bordel.
3. 2. 2017 22.09; X Man
Bordel mají i jiní v republice,ale není to momentálně podchyceno formou histogramů, grafů a vědeckých studií, poněvadž se všichi chovají prozatím jako pštrosi.
4. 2. 2017 11.15; Ovšan
Nevím,proč se někomu nelíbí boj s užíváním drog.S tím souhlasím.Co mě ovšem nejvíc vadí je aktivita naší zdatné , neomylné a všeho schopné,Městské policie.Velice rád bych se dozvěděl,kolik tahle složka vybrala za rok,a jednotlivé měsíce na pokutách.Momentálně je pro ně nejziskovější asi ulice Osvobození.Je zajímavé,že někdy dávají botičky i na místech,kde by neměli a to jen někomu a někdy.
4. 2. 2017 12.59; Takyobdivovatel
Ten nadpis je špatně položen. Samozřejmě že Galia je talentovaný genius,v politice je dva roky a už má úspěchy které autor článku nedosáhl za dvacet let snahy prosadit se v orlovské politice a proto je WD v tomto směru jen podle nápisu neuznaný hlupák.To že nevytvořil žádné hodnoty pro město a nic po něm nezůstalo je pochopitelné, komu není z hůry dáno..., spíše je potřeba se zamyslet nad jeho minulostí a odvahou otírat se o lidi,kteří konečně znají,umí,mají výsledky a hlavně přináší městu peníze a nekradou,tak jako jiní. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/archiv/1087861-zproneveru-v-orlovske-mestske-spolecnosti-smo-setri-
policie. Ale jinak díky za tyto stránky.Doufám,že to majitele neodradí dále je provozovat.
4. 2. 2017 14.26; Malá Jane
Poděkujme, že Takyobdivovatel nám otevřel očí. I já bych se chtěla připojit k těm, kteří WD považuji za toho, který pro Orlovou nic neudělal. A měl, ne?
4. 2. 2017 14.37; Adolf
Pro"takyobdivopvale". Archivní článek z r. 2013 je dávno minulostí a úplně neodráží současný stav. Pokud jsem informován tak žádné trestný postih se nekonal, v civilních žalobách SMO a město prohospodařilo 3,5 milionů. To by městská policie musela na to vydělávat cca 10 let, aby to vynahradila.
4. 2. 2017 17.46; Ovšan
Dnes jsem se dozvěděl od postiženého pokutou od Městské policie,že pokutu dostal na základě udání a oni to musí řešit.Mají dvě možnosti.Domluvou a nebo pokutou.Bohužel vždy volí tu,ze které mají prospěch.Zlatá VB a její pravá ruka PS VB.Proti panu Galiovi nemám nic,ale říká se,že ryba smrdí od hlavy.
4. 2. 2017 19.24; Nekdo
Testovani zaku je v poradku a jsem rad, ze nekdo provedl tyto testy a konecne zaznelo jak to doopravdy je. Pan Galia ma koule narozdil od jinych lidi, hlavne od tech kteri ho za toto kritizuji! Nedelejme si iluze o tom, ze v jiny mestech to bude lepsi nez u nas, Bude to stejne ne-li horsi! Pokud se to panu WD nelibi, ze se testuji zaci zakladnich skol tak to ma asi svuj duvod, napada me jediny, ze on je ten, ktery jim prodava drogy. Vic takovych lidi jako je pan Galia a prezident Rodrigo Duterte a treba se podari drogy odstranit uplne.
4. 2. 2017 19.54; Obdivovatel
Precetl jsem si tento clanek jeste jednou. Je mi z autora temer nevolno. Zbavit se musime, tech zabsklych, neuspesnych radoby politiku, kteri se snazili urvat si do vlasni kapsy co nejvice. Waldo, i kdyby se Ti nahodou podarilo po volbach dostat se do zastupka, skoncis v opozici. Nikdo, kdo je trochu normalni si s Tebou ruku nepoda...Jsi politicka mrtvola...
4. 2. 2017 20.45; Starší Paní
Někdy s WD souhlasím, ale poslední dobou už ztrácí soudnost a začínám pochybovat o jeho duševním zdraví.
4. 2. 2017 21.42; Jarmil
Bože, jak se nám tu dobře žilo v té sladké nevědomosti.A najednou se tu objeví nějaký Galia a způsobí nám taková traumata tou odpornou realitou s drogama.Kdo se ho o to prosil?Komu tím pomůže?Není nějaký divný?My o tom nepotřebujeme nic vědět a rodiče ať se o ty svoje zdrogované parchanty starají sami.Ať si každý pomůže sám a hlavně ať naše město nikdo takhle nezviditelňuje.Máte jako vždy pravdu pane Danělyšine,ten Galia je nějakej ujetej,že? Sladká nevědomost,sladká nevědomost.Nehasme co nás nepálí.Danělyšin na hrad!!!
4. 2. 2017 22.24; Pomocník VB
Je třeba vlézti Galiovi do zadku. A strážníci se snaží, odměna je nemine.
4. 2. 2017 23.49; Nekdo
Jarmile ty jsi radna pica, vypada to ze jsi poslechl WD a byl jsi na te lobotomii.
5. 2. 2017 8.39; Jarmil
já vím Nekdo,že víš,že jsem to myslet ironicky, ale předtav si,že nějak takhle si to představuje p.Danělyšin.Ten mi za příspěvek ještě upřímně poděkuje, mu ta ironie nedojde a ještě navíc to s tím hradem bude myslet vážně. .Nesnaží se odstranit hovno,ale navrhuje do něj nepíchat,aby nezačalo ještě víc smrdět,a aby si snad sousedi něco nepomysleli. No jo, každému nečouhá sláma z bot a každý netouží žít ve sračkách jako on.
5. 2. 2017 9.37; Dr Z Opavy
Je třeba vyhlásit soutěž o nejstupidnější příspěvek. Je to super, jak se ti giganti idiotizmu předvádějí. Kde jinde by si tak ulevili. DW nedráždí je, nebo si kokotem rozbijou hlavu.
5. 2. 2017 11.47; Dr Z Orlové
Kdyby byl vyhlášen nejstupidnější příspěvek tak by to vyhrál samotný článek a ne příspěvek.A kokotem teda Dr z Opavy bych si určitě hlavu rozbít nedokázal.Dr Z Opavy je móóóóóc měkký mužský pohlavní orgán.
5. 2. 2017 12.13; Petr Stach
Pro "Dr Z Orlové". Tvým kokotem bych si hlavu rozbít nechtěl, jsi tvrdý jako skála, stejně tak jaký jsi kokot. Ještě, že orlovské ženy neví kdo jsi, jinak by jsi byl k roztrhání. A tak se čuráčku, pokud se nepodepíšeš, budeš muset roztrhat sám.
5. 2. 2017 12.27; Eda Růžička
Teda tady aby se člověk bál něco napsat! Kolik těch debilů v Orlové může být? Mám na mysli ty "komentátory"
5. 2. 2017 12.50; Petr Stach
Edo, já nekomentuji, já píši svůj názor pod svým jménem. Doufám, že Tvůj příspěvek nepatřil mé osobě?
6. 2. 2017 19.43; Kolega
Narovinu říkám : Vraťte tam zpátky vedení které tam bylo, které dělalo správnou a podstatnou práci ! O městské policii v té době nikdo nevěděl. Proč ? Protože tam byl někdo, kdo rozumí práci městské policie, kdo dělal pořádek a bylo vše tak jak má být . Žádná kritika. Žádné vysoké statistiky. Žádné výběry peněz po občanech za parkování , ale veřejný pořádek, pořádek ve městě. Nikdo přece nechce aby se tady vybíraly pokuty !!!! Mělo by to skončit . Momentálně na městské polici nic jiného neumíme. A proč se městská policie pořad upina na drogy. Neni tohle záležitost Policie nebo podle internetu ,,úřad pro drogy a kriminalitu". Proto tady přece jsou vyškolení profesionálové . Cela ta aferka kolem toho už měla být dávno vymazána i s P. Galiou, který celému městu děla ostudu v cele republice . Vím ze tady je kritika za anonymní vyjádření, ale nemůžu vůči svým kamarádům z oddělení prozradit jméno, nebavi nás ale poslouchat nasrane občany za jedinou práci kterou odvadime vybiranim pokut za parkování. Ahoj
6. 2. 2017 21.38; Kolega1
Kolegovi. lol.png lol.png lol.png.Uvědomuješ si pseudokolego co jsi vůbec napsal? Přečti si po sobě ještě jednou svůj příspěvek, zamysli se nad ním a možná zjistíš, co jsi napsal za hloupost. Každému, kdo trošku zná poměry orlovské městské policie je po přečtení tvého příspěvku jasné, že ty kolega opravdu nemůžeš být.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik