Náhradní banner

Diskuse ke článku Veselé povídání o teple

31. 1. 2017 6.50; Zase špatně
Za učinkování WD na SMO se cena nesnížila nikdy,pro pana WD je vždy všechno špatně a málo.Škoda že on sám nikdy nic nedokázal,a příležitosti měl spousty.Dokáže jen plivat jed kolem sebe.
31. 1. 2017 8.31; Filip Dembický
Hele, další psychicky nemocný anonym! Krásné dobré ráno! Tak si to vypočítej sám a přijď s alternativou. Diskutuj věcně, ne "zase špatně", jak máš ve zvyku. Ale když se ani neumíš podepsat, tak co bychom vlastně od Tebe čekali, chudáčku. Užij si svůj mrzký zbabělý život.
31. 1. 2017 9.53; Důchodce
Pro s."Zase špatně": Kolik smysluplných příspěvků (nejen popis, ale i rozbor + a -, závěr) k nějakému problému Orlové jste napsal? Stupidní a bezobsažnou kritiku jména používejte doma a neobtěžujte jí zde. Za což děkuji.
31. 1. 2017 13.24; Ovšan
Nevím proč se Filip Dembický a pan Důchodce rozčiluje,nad tím co napsal "Zase špatně"?Vždyť napsal pravdu.Snad nechcete tvrdit,že pan WD neměl s SMO nikdy nic společného?A že neměl soudní spory ,které prohrál?
31. 1. 2017 13.47; Ovšan
Co se týče polemiky o snížení ceny tepla.Nevím zda to bylo vstřícné gesto vůči odběratelům a nebo prozřetelnost.Ovšem vše bude pro SMO výhodou.Určitě nebude mít SMO v roce 2017 ,dá se odhadnout,nižší tržby za teplo oproti předešlým rokům.V tom ji velice napomáhá letošní počasí.Domkařů a chalupníků je mě opravdu líto.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik