Náhradní banner

Diskuse ke článku Kdo zaplatí dva miliony, o které přišlo SMO? Dovětek III k žalobám

23. 1. 2017 15.42; Zdeno
Článek je velmi srozumitelně napsán a zasloužil by si i do novin. Určitě by mu ho paní Cibulková nechala vytisknout v ON, ale s tím by asi pan starosta nesouhlasil. Z článku vyplývá, že celá, a nejen tato kauza je výplodem nekompetentních lidí. Lze jednoduše ze zápisu z rady (akcionáře) již v roce 2013 vystopovat prvopočátek veškerých snah. Radní (promiňte mi dále vyjmenování, že nepoužiji titulů) Kuča st., Kuča ml. Trojáková, Šajar, Sliwka, Kocur, Chlubna, Danělišyn atd. rozhodli a dali souhlas s trestním stíháním a následně k náhradě škod civilní žalobou a představenstvo SMO za pomocí kvalitního právníka konalo. A výsledek se dostavil. Lze jen usuzovat a rozhodně kvalitní právník by v jejich postupech a výsledných rozhodnutích shledal známky škody. Snad se někdo najde a aspoň trochu zamává s tou zpupností tam na městě a v SMO.
23. 1. 2017 19.13; Pozorný Občan
Zdeno: Ti radní museli takto hlasovat jinak by byli obžalováni oni!!! Celý problém je úplně v něčem jiném proč SMO zaplatilo tolik finančních prostředků a výsledek nic moc. Je třeba se v problému lépe orientovat a třeba si přečíst materiál, který mělo zastupitelstvo.
25. 1. 2017 15.48; Zdeno
Pro pozorného občana: Poučte mne v čem je tedy ten problém, o kterém nevím. Asi materiál mělo jen zastupitelstvo, pak se těžko mohu orientovat, i když nemyslím si, že tam bylo napsáno, že žaloby vyhráli nebo proč je prohráli. Výsledek je jednoznačný a v některých kauzách se dopustili (SMO) škody. A nemyslíte si, že i když tak radní hlasovali tak nemohou být následně obžalováni.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik