Náhradní banner

Diskuse ke článku Pravda o žalobách SMO

5. 1. 2017 7.13; Soudní Kauzy
k bodu c: VS Olomouc odvolání SMO z části zamítnul (pokud jde o zbývající žalovanou částku vůči bývalému MPP ve výši 350.000 Kč), ale z části mu vyhověl pokud šlo o dalšího člena představenstva, a to do částky 200.000 Kč. Výše přisouzené částky tak zůstala stejná (670.000 Kč), ale v rozsahu 200.000 Kč jsou povinni přisouzenou částku zaplatit žalovaní MPP a WD společně a nerozdílně.Čeká se na doručení rozsudku VS Olomouc v písemném vyhotovení, poté běží lhůta tři dny na zaplacení, pokud nebude zaplaceno, lze vymáhat na žalovaných exekučně. (91.960,- Kč úroky z prodlení, 86.711,- Kč náklady řízení). Tak kdo má pravdu a kdo lže ?
6. 1. 2017 17.31; Petr Stach
Myslím si, že na příspěvky typu "Soudní kauzy", nemá smysl reagovat. Leč mi to nedá. Všichni zkrachovalci se snaží pod rouškou anonymity kolem sebe kopat. Perfektně je to popsáno v nadcházejícím článku. Hrdinové typu (PhD. Potyšová, Mr. Dlabaja, ing. Katauer a jiní) neustáli realitu a krmí bulvár anonymně svými bludy a myslí si, že nevíme z kterého péra ty jejich žvásty jsou. Nechme je ať štěkají, jsou to psi, kteří nekoušou, když jim to dělá dobře, rád si jejich fantasmagorie na tomto i jiných webech přečtu. A klidně své anonymy posílejte i písemně. Již jsem si zvykl.
6. 1. 2017 23.24; Obdivovatel P.S
Převedl byt na kamarádku. Nechal si přidělit byt jako nebydlící. Prodal byt se statisícovými zisky. Převedl byt zpět na sebe. Vysmál se družstevníkům....
6. 1. 2017 23.43; Petr Stach
Obdivovateli P.S, jsi ktokot. Obhájím si vše, a TY jsi anonymní kokot. Zdravím Tě anonymní obdivovateli.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik