Náhradní banner

Diskuse ke článku Až opadne příliv ukáže se, kdo plaval nahý aneb Zastupitelstvo v modrém oparu

2. 1. 2017 11.40; Jarča
Pokud někdo zpochybní pozdrav dobrý den dámy a pánové, tak buď má ještě Novoroční kocovinu nebo mu to musíme prominout, neboť jak je známo, bláznům se musí promíjet vše. Na rozdíl od Vás je většina občanů pohlavních tedy se dělí na dámy a pány, tedy je tento pozdrav určen i jim. Vaše účelové polopravdy, překrucování a věnování se nepodstatným nesmyslům mi stále jen dokazuje, že nejste schopen ničeho více a taky proto Vás zřejmě občané v posledních volbách vypoklonkovali.. Taky se podivuji nad tím, že jako velký kritik na zastupitelstvo nechodíte, ač byste jako důchodce měl mít času dost..
2. 1. 2017 12.47; Milena
Domnívám se, že v Orlové se nepoužívá správné oslovení zastupitelů na zastupitelstvu. Např.vystoupí pan inženýr, pan doktor, pan magistr. Všichni jsou zde ve funkci zastupitelů, takže oslovení má být zastupitel nebo zastupitelka. Nikoliv používánítitulů.
2. 1. 2017 15.21; Filip Dembický
Jarča, stejně jako její předešlé identity, opět prokázala učebnicový příklad používání argumentačního faulu metodou "ad hominem". Souhlas s paní Milenou: česká touha po titulování nás zavedla do této absurdity. Z mnohých příkladů orlovské nedávné historie víme, že čím více titulů před a za jménem ještě neznamená, že dotyčná osoba skutečně něco v té hlavě má.
2. 1. 2017 23.23; Pavlík
Souhlasím s Jarčou, zoufalost hošíků WD a FD je k smíchů!! :D
3. 1. 2017 19.13; Titul
No hlavně, že máme doktorku plysakovou😆,která je tituly posedlá,az na půdu!😁
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik