Náhradní banner

Diskuse ke článku Radujme se, veselme se - v Orlové je hej!

2. 12. 2016 8.18; Jarča
Dobrý den, to že jste tendenční je zcela zřejmé, nechápu však, proč to děláte tak okatě. Na jednu stranu napíšete, že: schválení peněz na akci SMO "Wellnes po krytým bazénem", oni peníze potřebují, vždyť jde o ztrátový záměr. Na druhou stranu se neustále domáháte obnovy letního koupaliště, jehož roční provozní ztráta by byla nekonečně vyšší. Jen tak dál and hepy njů jír.
2. 12. 2016 9.12; Danělišyn
Někdy jsem vydával noviny TRNemvoku, dostalo se mi za to hodně "pochval". Nyní jsem jenom takovou nepatrnou "osinou v zadku" některých, což mne těší. Toho, kdo se skrývá za Jarčou, asi ten zadek svrbí. Kdyby město opustilo megalomanský projekt a lidé, kteří jsou ve vedení města měli rozum, tak by koupaliště se už v Orlové mohlo měnit. Stačí si přečíst pozorně článek http://www.orloviny.cz/zpravy/zpravy_direct.php?clanek=1865 O tom, jak se lze možně i nemožně chovat (a vyhledat, že biokoupaliště může být postaveno i za 20 milionů). Někteří tendenčně malují Orlovou na růžovo, já ten lak odstraňuji. Ale dík, byť i za negativní ohlas.
2. 12. 2016 10.06; Fanoušek
Dobrý den vážený pane W.Danělišyne.!!Nevím proč se stále navážíte do fotbalistů Slávie a hokejistů HC.Není to tak dávno co jste vy jako jednatel Slovanu Orlová nechal padnout Slovan Orlová v I.B třídě a tým jste zrušil úplně.Je to několik let nazpátky co jste za velice přiznívých podmínek a vskutku nestandartních získal dotaci pro tento oddíl a nadtím se nepozastavil nikdo,žádný článeček anebo pomluvička nebyla co?To že přestoupil někdo do jiné politické strany taky nemusíte zrovna řešit,toto se děje dneska a denně.Že tu pořád se navážíte do určitých lidí to už je asi nemoc z povolání co pane?Až uděláte pro Orlovou jako takovou alespoň 50% toho co lidé ze zdejšího sportu a politiky tak bude vaše kritika alespoň částečně oprávněna.Bohužel skrývat se za internetovými články umí dneska asi každej.Co napsat něco ve stylu nudy důchodcu anebo národního sportu důchodcu v nakupování.V tomto ohledu byste mohl mít patřičné zkušenosti,jako nudící se důchodce.
2. 12. 2016 10.36; Danělišyn
Jsem určitě starší než ty, tak ti tykám. To, že kritizuješ "schovávání se za internetovými články" a sám se schováváš za nějakého Fanouška naznačuje, že by jsi potřeboval asistenta. Ale nestyď se, i absolventi pomocných škol mezi námi žijí! S tím fotbalem a hokejem jsi vedle, jak ta jedle. Fando nejsi dyslektik? Stačí totiž číst usnesení zastupitelstva a dozvíš se, jak oba velkokluby zneužívají dotace. Jenom opisuji to, co je na internetových stránkách města. Omlouvám se, že ti to musím takto polopaticky vysvětlovat. Za to, jaký jsi nemůžeš, takto ses už narodil. O Slovanu pomlčím, to bys nedal.
2. 12. 2016 13.43; Občan
Jistě o Slovanu pomlčíte protože byste musel velmi ale velmi dlouho přemýšlet jak z toho ven co?Měli jste hřiště a pak jste hostovali na různých hřištích,měli jste hráče,kteří pak nebyli jelikož zrušili hostování a vy jste nebyli schopni si sehnat hráče,kteří by za vás hráli.Nazýváte někoho dyslektikem atd.,ale sám nejste schopnej vytvořit a napsat něco svého jenom opisujete ze stránek Města.Jen urážíte politiky a ostatní spoluobčany,ale sám jste bůh co?
2. 12. 2016 14.00; Danělišyn
Fanoušku (teď se podepisuješ Občan), jsi břídil, ale je čas adventu a i ty si zasloužíš, aby s tebou bylo zacházeno jako s člověkem a ne hovadem. Parafrazuji Komenského (nevím, jestli víš, o koho jde): Veškeré vysvětlování jenom pro hovado dobré jest!
3. 12. 2016 0.25; Antisportovec
Nevím, proč by mělo město masivně finančně podporovat úsilí pár desítek lidí, kteří se sportem v Orlové zabývají na úkor ostatních obyvatel. Kdybychom byli bohatí,jako město,tak by se to dalo pochopit,ale v situaci,kdy tady scházejí peníze na mnohem důležitější věci, tak nějaké hádky jestli hraje Orlová I.B fotbalovou ligu, nebo HC je na tom tabulkově špatně, mě jako občana nezajímají. Finanční situaci orlovských sportovních klubů přenechte sponzorům a soukromníkům. Odpadnou tak hádky na zástupku s bafuňářama, kdo toho víc z obecních prostředků zpronevěřil.Když si zajedu zalyžovat, tak taky nechci po radnici,aby mi moje Rossignoly zaplatila.A když na to nemám, tak lyžovat nejezdím.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik