Náhradní banner

Diskuse ke článku Reakce od čtenářů mých článků

7. 11. 2012 20.02; Honza
Tak jsem se tu po dlouhé době podíval a konstatuji jako v Černých baronech: Zase se mi chce zvracet. Nevím čím to je, že by úrovní článků?
7. 11. 2012 20.32; Bývala Kámoška
Už ses vyblil? A co? Tak brzo večer a už si ožralý? Zase piješ?
7. 11. 2012 21.19; HISPANO
Honzo na barony se nedivej a pust si nejakou pohadku kde dobro zvitezi nad zem
30. 11. 2012 15.26; Bobina
Dobrý den, mohl byste pane Danělišyn napsat příspěvek na téma chystaného rozpočtu města ? Moc by mě zajímaly, jaké je pravé podhoubí plánování rozpočtu města. Děkuji, Vaše věrná čtenářka
3. 12. 2012 15.46; Reny
tak na to jsme zvědaví všichni věrní i nevěrní ....
29. 10. 2013 9.03; Zaměstnanec
Něco k článku ,,Někomu teče do bot dost hodně - možná to nevíte,ale omluvný článek nepsal novinář,ale přímo někdo z rodiny Trojáků. Jak k tomu došlo?Manželka p.Trojáka je vedoucí sekretariátu primátora Ostravy,stačil jeden telefonát ekonomické ředitelce Deníku, a po návštěvě této paní u Trojáků doma,kde již předepsanou omluvu převzala a poté byla zveřejněna v plném znění. A co ekonomku Deníku přesvědčilo?Město Ostrava, by mohlo zrušit placenou inzerci v tomto periodiku,to už je pořádný balík peněz.A že toho paní Trojáková je schopna ,přesvědčila jak dokázala svůj názor změnit k panu WD,když se hodil,tak jí nic nevadilo,teď už ho nepotřebuje.Novinář,který článek psal,už údajně v Karvinském Deníku nepracuje,toliko k omluvnému článku.A něco k práci p.Trojáka,zaměstnancům SMO a.s se mají o 20%snižovat platy,aby se mohli přijmout další zaměstnanci,kteří by dělali na p.Trojáka,on totiž nic neumí.Nicméně členství v ČSSD řeší tyto problémy s jeho odborností.
21. 2. 2014 9.33; Josef
Nechápu, že Město lidem souhlasí s článkem zastupitele Záviška. Vždyť v červeném textu a v kontextu "odhalil zlodějiny" nazval Vás, pane Danělišyn zlodějem. Tak okamžitě vraťte těch několik melounů, ať i pan docent, jako jediný má klidné spaní.
21. 2. 2014 9.42; Danělišyn ML
Děkuji za připomínku, já to osobně neberu, že bych byl zloděj, ani ostatní v ML. lol.png
6. 3. 2014 8.40; Adík
Máte-li informace, tak mi sdělte pane Danělišyn jako reakci na článek Kafky, že nějaká firma, snad TENZA vrátila 1,5 mil SMO z nějaké dřívější zakázky. To jen tak, anebo byly nalezeny chyby v realizaci? A jen pro doplnění k dnešnímu Vašemu článku-včerejší rady. Rodina Pokorných, sídlící naproti domu starosty je známá svými velkoobchodními kšefty.
10. 3. 2014 18.36; Danělišyn
Tenza dokázala původní požadavek (asi 7 mil.) snížit na 1.5 mil. O podnikání Pokorného nevím nic bližšího.
11. 3. 2014 11.23; Adík
A za co chtělo SMO 7 mil. Asi jste mi nechtěl odpovědět.
11. 3. 2014 13.52; Danělišyn
Kromě toho, že jste anonym, tak ještě mne rozčilujete. Audit vyhodnotil smlouvu a našel věci, které se podle této smlouvy daly pokutovat, tak vnikla částka 7 mil.
2. 4. 2014 8.13; Pepa
Je jen škoda, že je to aprílový žertík. Jinak by se to pěkně četlo a ještě lépe poslouchalo.
3. 4. 2014 19.47; Vlado
Bohužel jako Orlovan, kerý tady žije 40 let a leccos tady zažil,myslím tím to celkové curiculum viteae orlovské politiky,je mi z toho minimálně nevolno.Ve srovnání třeba ze sousedním Bohumínem,kde se vše jakž takž vyvíjí pozitívním směrem a to pod taktovkou soc.dem.,tak o 10km dál to prostě nejde.
4. 4. 2014 18.43; Invalida
A mám ještě jeden zásadní argument pro parkování na sledovaných parkovištích. Jak se postaral pan starosta a jeho parta o bezplatné parkování tělesně postižených. V každém městě je toto parkování vyznačeno a samozřejmě, že zdarma. Asi bude zapotřebí sdělit toto ombudsmanovi anebo panu Krásovi. Neškodilo by pozvat i televizi.
9. 4. 2014 21.06; Qwerty
Pane Ojho, zde, http://www.orloviny.cz/zpravy/zpravy_direct.php?clanek=1159, jste npsal: V každém civilizovaném státě a nejen na našem kontinentu, ale i např. v Americe, bývá zvykem, že každé město má svůj hlavní střed, kde bydlí skupiny s většími příjmy, a pak na okraji měst jsou soustředěny rodiny dělníků a rodiny se slabšími příjmy, často vznikají obydlené kolonie i u nás např. rómskými občany a jinými nepřizpůsobivými lidmi. K tomuto dospěla i Orlová a to už před více než 40lety viz historie, kdy na kraji Orlové vznikaly např. havířské kolonie (domy RPG na ulici Závodní, které jsou dodnes). Ti pitomí dělníci, cinkající před více než dvaceti lety na Václaváku klíči, Vám jistě poděkují za probuzení z deziluze. Já chci taky na TEN okraj. Celý život o tom sním a teprve Vy mi to umožníte, Hallelujah.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik