Náhradní banner

Diskuse ke článku Třináctka byla pro vedení města smolná

28. 9. 2012 17.35; Občan
http://www.alfredroik.cz/
29. 9. 2012 11.47; Pepan
Neni to ten pan, co do firmy pritahnul svoje slepice a vykrada mestskou a.s. SMO ??? Na kazdou svini se vari voda.
1. 10. 2012 7.30; Jožin
to:Pepa Né, to byl přece jeho předchůdce.
1. 10. 2012 21.14; Frantaflinta3
Pepane, jak vidím tak se obvinění vymýšlejí jako na běžícím páse, asi jsi nečetl materiál, který je běžně k vidění i na http://ulozto.cz/x3kzKs8/smovysledky-pdf
22. 10. 2012 21.43; Někdo
nejsem velký čtenář internetu, ale některé nesmysly jak se vyvíjejí sleduji. Prosím vysvětlete někdo p. Chlubnovi, že není ve škole a že akciová společnost je úplně něco jiného a ať nám již on o SMO na veřejnost nepíše, je únavný a otravný a pořád píše nesmysly a zpochybňuje úřady v česku. přitom to byl on, který únikem informací zmařil prodej tepla-to si řáíká občan? Pokud pořád píše o Havířovu, ať se tam odstěhuje.
26. 10. 2012 8.17; Orlovanka
ale lidi nechte chlubnu na pokoji, je to udrzbar a skolnik a tim po cely zivot je a zustane, na vic nema, necha se namluvit do nesmyslu od lidi chytrejsich kteri ho namontuji do blamazi a v tichosti se mu pak smeji a on si pripada dulezity na celou Orlovou, vzdyt je to chudak, tak ho nechte podivejte se ale kdo pres nej mluvi a taha ho za provazky, ale jinak je to pekny chlap, ale ze by v hlave neco mel, to jsem si nikdy nemyslela
27. 10. 2012 12.46; Orlovak
orlovanko já si myslím, že tento údržbář a školník je v našem městě prospěšnější než jiní intelektuálové jako například zprofanovaný dopravní nehodou a zesměšněn utopickou vlakontranvají doktor Kuča, nerozhodný při řešení kriminality v našem městě mudr Michalík, zmatený právník Kocur, adaptabilní nebo spíše nezdravě přizpůsobivý pedagog Mojžíšek a politicky nevyrovnaný rozum. pořád nedoceněný Ing., správce těchto stránek. Několikrát jsem šel z hospody v mírně podroušeném stavu v dopoledních hodinách (piju už od rána) a jediný, kterého jsem pokaždé zaregistroval, byl právě pan Chlubna. Šlo o nějakou dětskou aktivitu v městě. Ovšem, výše uvedené intelektuály jsem v podobné pozici nikdy nespatřil, maximálně v orlovských novinách, na plese anebo na TV portálech, jak se chvástají, co vše uskutečnili pro dobro města. Tak mi prosím řekněte, kdo je pro naše město potřebnější. Když pominu, že pan Chlubna je Mgr. (titul údajně rozumu nepřidá, ale je nesporné, že zvětší rozhled a naučí se pohybovat v problematice), mu
27. 10. 2012 13.04; Orlovak
musím připomenout, že Džugašvili byl mladistvý výtržník poté co nedostudoval nějakou teologickou školu, Adolf malíř, Klement tesař, a do dnešního dne se svět z následků těchto řemeslníků nevzpamatoval. V žádné případě nechci srovnávat pana Chlubnu s těmito totaliťákami, jen si myslím, že naše město potřebuje více poctivé údržbáře než vypočítavé, bezohledné a opatrnické intelektuály. Můžu vás ujistit orlovanko, že pan údržbář v poslední době získává z každé problematické oblasti příznivce z řad odborníků. President a ministři jich mají každý až na sedmdesát. No a v krajských volbách dopadl z naších komunálních politiků nejlépe kdo?
27. 10. 2012 17.41; Ušlápnutí
Klaníme se před tebou největší orlovský MISTŘE, chválíme tě za tvou nekonečnou moudrost, kterou, jak ses uvolil, dovolíš nám poznat. Jsi úžasný, protože máš nezvyklý dar vyvodit závěry, nebe se týkající, ze života nás obyčejných tvorů. Jsi tak velký! Odpusť, že jsme tě zatím nepoznali a nemohli pod tvým vedením činit ty správné kroky. Přiznáváme, že se opíjíme také, ale neměli jsme přitom to štěstí vidět p. magistra v akci. Za střízlivá také ne, asi se pohybujeme ve špatných lokalitách. Líbáme ti Mistře ruce a tvoje roucho (nebo kabát, přece jen je už zima).
28. 10. 2012 15.22; Orlovanka
Tak Orlováku, myslím žes ty ani mnozí jiní lidé nepochopili to co jsem chtěla říci, ale vlastně doby kdy nám vládl krejčí známe a nedávno nám ho po volbách i televize připomínala, tak proč by Orlovou nemohl vést údržbář ? A jak píšete, on se naučí a bude lepší než Kocúr a spol., který má 5 hlasů v zastupku ? Mnoho štěstí orlováci s tímto přístupem realitě. Ale nesmysly, nepravdy a mimo realitní vidění Vám jde. Jo a pan Chlubna skutečně našel příznivce jednoho bezdomovce.
28. 10. 2012 22.56; PPP
kdyz vidim tu dobrou charakteristiku nasich radnich, neni mi jasne proc je lid orlovsky ve volbach hned dvakrat po sobe zvolil. Vite to nekdo a treba hlavne z tech co takto o nich pisete? Koho byste si na radnici prali?
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik