Náhradní banner

Diskuse ke článku O jednom zděšení

10. 8. 2012 9.00; OBČAN
KOUKÁM ,ŽE UŽ DVĚ VEVERKY DLE OBRÁZKŮ APŘEBARVENÉ JAK NĚKTEŘÍ RADNÍ lol.png
10. 8. 2012 12.02; Horník
Nejčerstvější zpráva,2 nejaktivnější členové Orlováku tzn.jeho předseda a pokladník mají na OKD požádáno o výkup jejich nemovitosti,což je u jiných lidí v pořádku,ale v jejich případě,kdy Orlovák proti těžbě bojuje a samozřejmě a občany touto těžbou postižené,je to poněkud zvláštní ,že by krysy opouštěli potápějící se loď.
10. 8. 2012 13.47; Kern
Přečetk jsem si článek na Orlováku a je mi z toho na bliti. Snaha oblbnout lidi a vnutit jim názor, že Orlovák je ten, který chce pro občany dobře, se změnil ve frašku, která jen ubezpečuje o skutečném záměru Orlováku škodit. I ty vymyšlené reakce na článek jsou opravdu "unikátní".
10. 8. 2012 15.43; Hajer
Spíš by ses měl poblít tady z těch Orlovin. lol.png
10. 8. 2012 15.49; Zatím Občan Orl
Stavět v centru města další budovy a k tomu předražené podzemní parkoviště? A to už nemluvím o nové stavbě u Durčáka? Za to vše bych vyházel půlku úředníků z MěÚ. shocked.png Já vím, dostali to příkazem od někoho, kdo dostal sedmičku v krabici... sad.png
10. 8. 2012 19.09; Svědomí
Sedmičku dostali jak lidé z opozice(Sliwka,Kocur)tak i někteří z koalice (starosta a spol).Když se jedná o peníze osobní a politická příslušnost jde stranou.
13. 8. 2012 16.16; Občan
Nerozumím tomu jak je podzemní parkoviště předražené, když nebylo ještě vyhlašeno výběrové řízení na jeho stavbu. Místa na parkování jsou určitě potřebná a náměstí (konečně!!!)taky.
14. 8. 2012 18.02; Fridén
Orlovák??? Co to je za lidi? Nemají nic lepšího na práci, než si vyřizovat osobní antipatie tímto chorobomyslným způsobem??? Jaké veverky a rorýs??? Nevím jestli se mám smát, nebo spíše brečet nad některými lidmi. Nemusím současné vedení města milovat, ale to že využili státní dotaci a připravili projekt rekonstrukce náměstí, je třeba se poděkovat.
16. 8. 2012 13.58; Zatím Občan Orl
Pro "Občana": Podzemní parkoviště je předražené ve srovnání s náklady na stavbu a provoz(svícení, úklid, hlídání, turnikety, závory atd.) pozemního (povrchového) parkoviště. Na úplatky v krabici od vína pro ČSSD jsem ve svém příspěvku nemyslel, je mi líto, že jste to tak pochopil.
20. 9. 2012 22.10; Otrok
Náměstí ve městě s nadprůměrnou nezaměstnaností, rychle se zvyšující kriminalitou, s prázdou městskou pokladnou a čím dal tim víc omezenější policií(finančně), se stále kdysi slibovanými úkoly jako je obnova historického centra města, propojení zámeckého parku s lesoparkem v nové Orlové vidím jako Mengeleho pokus stát se ministrem zdravotnictví!Pro koho náměstí v takové krizové lokalitě má být?Jak dopadl Orlí kaňon?Rozkardlo a zničilo se co se dalo a tak to dopadne i s náměstím, s tím rozdílem, že peníze se "přerozdělí" dřív než se kopne do země a těch pár policistů už ani v okrajových častech neuvidíme, protože budou hlídat pořádek a počítat kanály a lavičky na náměstí.A na to platíme daně.Mám pocit, že bych mohl jít vlastně na polici a nahlásit,že mě okradli, protože nic jiného než legitimní zlodějna to není!Myslím, že Orlová je dost chudá na to aby si mohla dovolit takové náměstí.A slovo účelová dotace je jen neschopnost města postarat se o občany o ty co město tvoří a nejsou to jen ti co na úřadě sedí!
21. 9. 2012 19.07; Stanislav
zvykej si otroku. Kde není zájem, nemohou být výsledky. Orlí kaňon by měl být celkově zlikvidován. Podobá se starému důlnímu překopu. Sám šutr a dřevo. A kriminalita? Je potřeba počkat na komunální volby. Pod vedením současného starosty a jeho zvláštním způsobem dosazeného vedoucího strážníka bude kriminalita stoupat dál. Zde platí, jaký pán taký krám. Jen se divím, že mu tu hračku zastupitelstvo ještě neodebralo a nepověřilo řízením policie jiného zastupitele.
21. 9. 2012 20.49; Metanol
Čau borci! Jak to, že s takovými koulemi sedíte někde v prdeli. Styďte se! Vylezte ven a předveďte, jak se má dělat. Už teď vám tleskám.
26. 9. 2012 19.55; Stanik
Dřevný lihu. Nesedíme někde v pr... . Ale přímo u zdroje. A právě proto apelujeme na širokou veřejnost včetně zastupitelů a radních. Odstavte od zdroje starostu a konejte v zájmu bezpečnosti a veřejného pořádku v Orlové.
20. 4. 2014 21.25; Tony B.
Vše nejlepší všem, kteří to s Orlovou myslí dobře a chtějí náměstí, koupaliště klid a slušnost (netýká se danilišina).
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik